Новини Одеси та Одеської області

Як почати займатися спортом і не лінуватися – поради від спортсменів

Як почати займатися спортом і не лінуватися – поради від спортсменів

Почати відвідувати спортзал і не закинути це заняття нескладно, якщо знайти правильні аргументи та постійно мотивувати себе. Допоможуть у цьому корисні поради від відомих спортсменів.

Охочих займатися спортом чимало, адже гарне та підтягнуте тіло – це мрія чи не кожної людини. Однак змусити себе зробити це непросто, адже ліньки та недолік мотивації стимулюють людину робити щось інше, але не фізичні вправи. Що робити, щоб спорт став частиною життя, а не разовими заняттями у спортзалі, розповідають досвідчені спортсмени.

Корисні лайфхаки, які перетворять заняття спортом на улюблене хобі

Більшість людей перестають займатися спортом після перших кількох занять. Така сумна статистика свідчить, що людям недостатньо мотивації. Вони не готові проміняти комп’ютерні ігри, азартні розваги в топ казино України, вишивання хрестиком тощо. на виснажливі заняття у спортзалі. Однак якщо знайти правильні аргументи, то заняття спортом стануть новим улюбленим хобі. Наприклад, треба постійно нагадувати собі, що фізичні навантаження як роблять фігуру красивою, а й поліпшують самопочуття людини загалом.

Також важливо поставити собі за мету, якої хочеться досягти. Наприклад, схуднути на 10 кг. Чітко поставлена ​​мета не дозволить опустити руки та здатися.

А ще слід прислухатися до кількох корисних порад нижче:

  • Тренування в спортзалі потрібно внести до свого графіку і строго його дотримуватися. Не треба думати, що в спортзал можна ходити у вільний від роботи час, адже такого часу зайняті люди зазвичай не мають. Крім цього, чіткий графік тренувань підвищує їхню ефективність.
  • Починати відвідувати спортзал краще з подругою чи другом. Завдяки цьому людина постійно відчуватиме відповідальність і навіть за відсутності бажання відвідуватиме тренування.
  • Важливо займатися тим видом спорту, який найбільше подобається. Наприклад, енергійним особам краще вибирати фінес, а мрійливим натурам – йогу.
  • Починати потрібно з малого, поступово збільшуючи навантаження на організм. Також важливо не зважуватися після кожного тренування, адже якщо ваги покажуть не ту цифру, що потрібно, це може демотивувати.
  • Порівнювати себе з іншими – не найкращий спосіб стимулювання. У кожного своя історія успіху та свій прогрес, тому не слід узагальнювати такі показники, як вага, індекс маси тіла тощо.

А ще не можна забувати, що пропущені заняття слід відпрацьовувати.

Як скласти особистий фітнес-план

Після виконання вище перерахованих п’яти пунктів можна переходити до складання особистого фітнес-плану, тобто графіка тренувань. Насамперед необхідно визначитися з розкладом. Його потрібно складати так, щоб тренування не займали вільний від роботи час, а були невід’ємною частиною робочого графіка.

По-друге, необхідно визначитися зі способом тренувань, тобто заняття з тренером у спортзалі, групові заняття чи тренування вдома. Після цього потрібно поставити чітку мету, наприклад, скинути 3 кілограми на місяць. І насамкінець – діяти.

Перші заняття можуть здатися нудними чи неефективними. Однак якщо не закинути їх одразу, а бути схожим хоч місяць, у людини виробляється звичка, після якої вона вже не замислюватиметься – відвідувати сьогодні спортзал чи ні.

Фітнес , спорт

Висловіть вашу думку. Це важливо.
Підписатися
Сповістити про
guest
0 коментарів
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі
Ще за темою
Всі новини

купить квартиру в Одессе

Вибір редакції