Лотогип Одесская жизнь

НОВОСТИ ОДЕССЫ И ОДЕССКОЙ ОБЛАСТИ

Авиакомпания Мотор Сич
Главная / Потребитель / Закріплюємо знання з математики
 
 

Закріплюємо знання з математики

За час незалежності України, кожен уряд намагався провести важливу і необхідну реформу шкільної освіти. Нововведення сипалися одно за одним: збільшилася кількість шкільних років, змінився приймальний вік учнів, кілька разів переписувалися підручники. І увесь цей час (особливо у сфері точних наук) збільшувався об'єм матеріалу. Зайве навантаження на учителів і учнів не давало бажаного результату.

На практиці масив знань не привів до розуміння дисциплін. І став даремним і негнучким у використанні багажем в прикладних іпостасях алгебри і геометрії, інженерній справі і програмуванні. Безперечно вимагаючи перегляду, як об'єму, так і подання матеріалу.

Траплялися приклади повернення ряду учбових закладів до підручників і програм радянського періоду, особливо коли свої, випущені для українських реалій і менталітету посібники підмінялися неписьменними книгами, придбаними в сусідніх державах.

Що готує нам новий навчальний рік, поки не зовсім ясно. Проте для того, щоб діти могли на різноманітних прикладах глибше вникати в теми, що вивчаються, і навчатися гнучко застосовувати знання для вирішення схожих завдань, варто звернутися до додаткової і доступної сьогодні літератури.

Готові домашні завдання – гдз 7 клас з алгебри на gdz4you.com, прекрасна можливість розвіяти сумніви учнів в правильності рішення тієї або іншої задачі (особливо якщо йдеться про контрольны і інші перевірочні тести). У цій книзі (і, до речі, іншій доступній на сайті компанії GDZ4YOU методичній літературі) на цікавих прикладах детально розбираються найбільш складні моменти курсу алгебри. Подані в доступній формі рішення (декілька варіантів) роз'яснюють дитині або допомагають в роз'ясненні теми учителеві.

Окрім вищезгаданого посібника сайт тільки для самостійної роботи семикласників або методичної роботи учителів може запропонувати наступні видання:

  • Збірник задач і завдань для тематичного оцінювання
  • Алгебра та геометрія. Тест-контроль
  • Комплексний зошит для контролю знань
  • Підсумкові контрольні роботи

Ці вдалі доповнення до основного шкільного курсу допоможуть дітям в розумінні гнучкості механізмів алгебри, розширять і закріплять їх знання для успішного переходу в наступний клас і освоєння інших складніших завдань і побудов. До речі, знання математики – відмінний механізм діяльності у будь-якій сфері для середньостатистичного українця.

А чітке розуміння алгебри – основна база для вирішення завдань на професійному полі – у бухгалтерській і економічній діяльності, в цілому списку IT професій, на високотехнологічних виробництвах. Знання - то сила!

Автор: Внештатный журналист.

 
Выпуск: 200 (2017)  2017.08.05   
 811  
< предыдущая статья 
 
 следующая статья >
Рекомендуем также почитать по этой теме:

Не будите во мне зверя! Он и так не высыпается.

 

 

 
 
 
 

Что, где, почем?

 
НЕДВИЖИМОСТЬ

Квартиры – Дома – Участки – Офисы – Гаражи. Покупка, продажа, аренда.

 
РАБОТА

Резюме – Вакансии – Свежие новости на рынке труда.

 
АВТОМОБИЛИ

Самый большой автобазар Украины. Продажа – Покупка – Объявления.

 
 
Система Orphus
 
 
Лучшая система размещения статей
 
 
Цирк «Кобов»
 
 
 
 
 
 
 
Все права на материалы сайта принадлежат ИА «Центр медиа». Копирование и использование материалов возможны только с письменного разрешения или при наличии активной ссылки на этот сайт.
Copyright © 2009-2018, Центр медиа. All Rights Reserved.