Маркетплейси: нова ера в розвитку торгівлі - Одесская Жизнь

Новости Одессы и Одесской области

Маркетплейси: нова ера в розвитку торгівлі

Маркетплейси: нова ера в розвитку торгівлі

Повсюдне розвиток систем електронної комерції забезпечується активним розвитком інформаційних технологій, серед яких значне місце належить телекомунікаційним. Системи електронної комерції успішно працюють в мережі і стали альтернативою традиційному бізнесу. Електронна комерція є діяльністю, яка націлена на отримання прибутку з використанням IT-технологій.

Оскільки число продаж в мережі повсюдно зростає, то з'являється все більше інтернет-магазинів, продаючих сторінок в соціальних мережах, стали розвиватися електронні майданчики, які ще називають маркетплейсами. Один із прикладів – торговий майданчик https://avtopro.ua, що став лідером серед ресурсів, що продають автозапчастини в мережі.

  

Історія розвитку майданчика

Ресурс був створений 5 років тому і мав вузьку спеціалізацію. Співпраця продавців зі значним досвідом продажу деталей і програмістів мав на меті створити зрозумілий універсальний каталог. Сьогодні він працює в мережі і дозволяє робити замовлення деталей навіть тим автолюбителям, які мало знайомі з пристроєм автомобіля. Віртуальний каталог є універсальним інструментом продажу, за допомогою якого потенційні покупці мають можливість порівнювати ціни і робити вибір.

Особливість ринку автозапчастин складається в його крайньої заплутаності і величезній кількості деталей. При наявності будь-яких автозапчастин в продажу покупці часто не можуть зробити покупку, так як не знають, чи підійде деталь за ступенем сумісності їх автомобілю.

Споживача цікавить не тільки ціна деталей і, а й їх сумісність. Актуальність подібної інформації складно підтримувати в рамках звичайного інтернет-магазину. Реальний вихід для таких ресурсів – взяти участь в електронному каталозі.

  

Що пропонує продавцям автозапчастин Авто.Про?

Сьогодні місія ресурсу полягає в допомозі учасникам ринку автозапчастин і інших видів бізнесу, пов'язаних з ним. Пропонується об'єднання в одному інформаційному просторі для більш продуктивної співпраці, результатом якого стане розширення продажів і збільшення прибутку.

Всім учасникам майданчика буде забезпечена необхідна бізнесу інформація і сервіс. Крім того вони зможуть оптимізувати свої ресурси.

  

Переваги маркетплейсів

Маркетплейси дозволяють купувати товари за більш вигідними цінами. Це поки новий варіант торгівлі і він відомий ще не всім. Проте, торгові майданчики активно розвиваються в усьому світі. Очікується, що в майбутньому вони витіснять інші ресурси. Головна перевага майданчиків тому, що вони здатні забезпечувати продавцям покупців. Покупці самі приходять на майданчики, так як їм подобається:

 • Широкий асортимент пропозицій;
 • Нижчі ціни;
 • Безпека покупок.

Сучасні користувачі вважають за краще самі вибирати товари, порівнювати їх ціни, розглядати пропозиції від різних виробників і не особливо покладатися на рекламу.

Внештатный журналист

Выскажите ваше мнение. Это важно.

avatar
500
  Подписаться  
Сообщать о

Еще по теме

 • Один из одесских пунктов пропуска в Европу закроют на неделю

  Один из одесских пунктов пропуска в Европу закроют на неделю

  На автомобильном пункте пропуска «Рени» с 18 марта начнется реконструкция асфальтового покрытия.

  ПОДРОБНЕЕ
 • Не попадись на удочку мошенников: советы от «Имидж Клуб»

  Не попадись на удочку мошенников: советы от «Имидж Клуб»

  Мы живем в такое время, когда люди привыкли – никому нельзя доверять. Ведь на каждом шагу и в любой сфере есть мошенники, которые так и ждут ваших денежек. В компании Имидж Клуб решили разобраться, где нас подстерегает обман и как от него уберечься.   В каких сферах вероятнее всего вас могут обмануть? Помимо банковского дела

  ПОДРОБНЕЕ
 • Где одесситы берут питьевую воду?

  Где одесситы берут питьевую воду?

  Ни для кого не будет секретом то, что для Одессы актуален вопрос качества питьевой воды.  «Одесская жизнь» решила поинтересоваться у местных жителей, какую воду они используют, чем очищают, где приобретают. И вот, что нам рассказали.   Анна Петровна (93 года), пенсионерка, живет на ул. Говорова: Раньше я покупала воду. Но с тех пор, как увидела,

  ПОДРОБНЕЕ
 • Одесский врач победил на всеукраинском конкурсе

  Одесский врач победил на всеукраинском конкурсе

  Одесский врач признан лучшим на ежегодном Всеукраинском конкурсе «Главный врач года». Сергей Горищак, главврач 6-й детской поликлиники стал лучшим в номинации «Народный рейтинг». По информации пресс-центра Одесского горсовета, победителя в этой категории определяет онлайн голосование. Одесский главврач считает, что полученная им награда свидетельствует о народном признании и доверии. Вручение наград лучшим врачам Украины состоялось во время медицинской

  ПОДРОБНЕЕ
 • Судебная система в Украине заработает, если применить простой рецепт

  Судебная система в Украине заработает, если применить простой рецепт

  В стране сейчас нет судебной системы, а без честного суда бизнес не может защищать себя и успешно развиваться. Изменить ситуацию может только внедрение выборности судей всех уровней. Об этом заявил лидер партии «За життя» и народный депутат Вадим Рабинович в эфире своей авторской программы «Кто кому Рабинович» на телеканале «112 Украина». «Судебная система, которая построена

  ПОДРОБНЕЕ
Все новости

Выбор редакции