Дикая лиса
Шукаємо менеджера з продажу реклами

Рішення про проведення імунізації було ухвалене обласною надзвичайною протиепізоотичною комісією та затверджене розпорядженням голови Одеської обласної військової адміністрації. Вакцинацію проводитимуть методом наземного розкладання приманок, які містять антирабічну вакцину. Їх розміщуватимуть у мисливських угіддях, природно-заповідних територіях, а також на відстані від населених пунктів та водойм.

У заході беруть участь спеціалісти державних лікарень ветеринарної медицини, представники структурних підрозділів Держпродспоживслужби, мисливських господарств і місцевої влади. Вакцинація спрямована на зменшення ризику поширення сказу серед диких тварин.

За результатами лабораторних досліджень, ситуація із захворюванням на сказ у регіоні залишається складною. Серед носіїв інфекції найчастіше фіксують лисиць, шакалів та єнотоподібних собак. Для вакцинації використовують брикети з м’ясо-кістковим запахом, всередині яких розміщено капсулу з вакциною.

Жителів області закликають не чіпати приманки та не переносити їх з місця на місце. Вони не становлять загрози, але мають залишатися в запланованих місцях розкладання для досягнення ефекту імунізації.Раніше ми розповідали, як заборона полювання призвела до жахливих наслідків для мешканців Одещини

Подписаться
Уведомить о
guest
0 комментариев
Межтекстовые Отзывы
Посмотреть все комментарии