Новини Одеси та Одеської області

Відреставрований будинок Лібмана звільнили від огорожі

Відреставрований будинок Лібмана звільнили від огорожі

Одна з найкрасивіших будівель Одеси – будинок Лібмана, тепер повністю відкрита для огляду після реставрації. 25 серпня 2022 року будівельники прибрали паркан, який відгороджував будинок від вулиці.

Але будівельних робіт на цьому не припинилися. Наступний етап – мощення тротуару. Біля будівлі з’явилися біотуалет, купи піску та складована тротуарна плитка. Зважаючи на все, стелити її почнуть найближчим часом.

Але поки що йдеться лише про завершення реставрації фасаду будинку Лібмана. Внутрішні оздоблювальні роботи ще не закінчені і як довго вони триватимуть, не повідомляється.

Як невідомо і те, що після ремонту буде використовуватися будівля пам’ятника архітектури.

Нагадаємо, що у лютому того року для у лютому того року для вчора загального огляду було відкрито частину будинку, що фасадом виходить на вулицю Преображенську. А в травні від будівельних риштувань звільнили і частину будівлі з боку Соборної площі.

При цьому нижня частина будинку Лібмана та прилегла територія до 25 серпня залишалися закритими будівельним парканом.

Реставрація будинку Лібмана пройшла багато складних етапів. Роботи розпочалися у 2019 році, їх періодично зупиняли, змінювали підрядників. У хаті звалився дах. Реставрація затягнулася за термінами, але те, що вже можна побачити, тішить око.

Читайте також:

Фото: Vgorode

Висловіть вашу думку. Це важливо.
Підписатися
Сповістити про
guest
0 коментарів
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі
Ще за темою
Всі новини

купить квартиру в Одессе

Вибір редакції