На одеському арт-об’єкті розквітли проліски та з’явилася важлива підказка (фото)

На одеському арт-об’єкті розквітли проліски та з’явилася важлива підказка (фото)

Один із найвідоміших одеських арт-об’єктів – запорожець-горбатик Луїджі (він же Луїджик), як завжди, в курсі всього, що відбувається. Він і на зміну пір року реагує, і жваво відгукується на всі зміни.

На одеському запорожці – живі квіти та адреса найближчого бомбосховища

Напередодні настання весни, Луїджик, що стоїть на приколі у ресторанчика на вулиці Катерининській, араз розквіт, нагадуючи про весну. Причому розквіт у прямому розумінні цього слова: обзавівся цілою галявиною живих пролісків. Як це виглядає дивіться на наших фото.

Арт-объект Луиджи
Одесский арт-объект Луиджи
Арт-объект у одесского ресторана
Подснежники

Але це ще не все. Місто, як і вся країна, на воєнному стані. Ось і дає Луїджі корисну інформацію: на ньому тепер зазначено й адресу найближчого бомбосховища.

Запорожец Луиджи
Одесский Запорожец
Адрес бомбоубежища

Одеський Луїджі та його пригоди

Все це невипадково. Наш наймиліший горбатик давно звик відгукуватися першим і на спільні радощі, і на загальні суми. Наприклад, свого часу, коли в місті було оголошено карантин, він перший із одеських арт-об’єктів наділ на свою милу мордочку маску.

Не знала ще тоді наша пам’ятка, що скоро доведеться давати корисну вказівку щодо розміщення найближчого притулку.

Луїджик – дуже позитивний одесит. Кожне його перетворення – не просто зміна прикиду, а гаряче бажання підбадьорити, викликати посмішку, налаштувати на позитив.

За час своєї стоянки на Катерининській він видозмінюється майже завжди. Під капотом можна було побачити і дрова, і винні пляшки. Він перетворювався на клумби, на імпровізований бар, на новорічну казку. Він вміє своєрідно привітати з весною чи літом, з улюбленими зимовими святами. А ще завжди нагадує, що за будь-яких часів потрібно налаштовувати себе на краще і бачити гарне.

Одного разу наш горбатик навіть примудрився… перетворитися на Фіат, закрутивши «роман з маранельською красунею».

Про інші пригоди Луїджі читайте у матеріалах «Одеського життя»:

Фото автора

Висловіть вашу думку. Це важливо.
Підписатися
Сповістити про
guest
0 коментарів
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі
Ще за темою
Всі новини

купить квартиру в Одессе

Вибір редакції