Мощный скачок цен ухудшил материальной положение 97% украинцев, сообщает в своём Facebook эксперт Алексей Дорошенко.
Группа «Рейтинг» провела исследование и попыталась выяснить, на какое количество жителей Украины обрушились финансовые проблемы в связи с критическим ростом цен на продукты питания и коммунальные услуги. Выяснилось – почти на всех.
Уточним, что, по данным проведённого анализа, материальное положение ухудшилось более чем у 60% украинцев, ещё у 30% — не изменилось, и лишь 6% стали чувствовать себя лучше.
Цены в Украине растут уже не первый год и, учитывая этот факт, нельзя не отметить, что только с декабря минувшего года цены на потребительские товары и услуги выросли уже на 8%.
«Премьер-министр Владимир Гройман, видимо, не интересуется социологией, потому что исследования группы «Рейтинг» говорят о том, что за последний год в более 60% опрошенных ухудшилось материальное положение, у 30% оно не изменилось, и только в 6% — улучшилось. Абсолютное большинство, то есть 97% опрошенных испытывают на себе повышение цен на потребительские товары и услуги в этом году. И отмена последней плотины на пути возможных спекуляций на рынке продуктов — уже де-факто не работающего государственного регулирования цен на социальные продукты — еще не раз придет на ум в этом и следующем году», — рассказал Дорошенко.
Ранее «Одесская жизнь» сообщала, что в Украине нашли способ снизить цены на газ.
А бандера сопливый не обещал, что будет легко…СУГС!!!
опять смолчим? Что будет делать оппозиция?.. Неужели приятно быть шестерками у бандитов?
Посмотрите, что творится в супермаркетах — не успевают менять ценники. На кассе цена зачастую выше, чем на ценнике.
Спасибо за покращення майданным пидарасам, а отдельно вечно бухому поросяти и его кровавой шайке поцриотив.
В Одессе за последнюю неделю очень сильно возросли цены. И виновато в этом правительство Гройсмана. Вот доказательство:
http://www.kmu.gov.ua/control/publish/article?art_id=250054696
Уряд скасував державне регулювання цін на продовольчі товари
09.06.2017 | 12:30
ДЕРЖАВНА СЛУЖБА УКРАЇНИ З ПИТАНЬ БЕЗПЕЧНОСТІ ХАРЧОВИХ ПРОДУКТІВ ТА ЗАХИСТУ СПОЖИВАЧІВ
Кабінет Міністрів України прийняв постанову від 7 червня 2017 року № 394 «Про внесення змін у додаток до постанови Кабінету Міністрів України від 25 грудня 1996 р. №1548 та визнання такими, що втратили чинність, деяких постанов Кабінету Міністрів України», якою скасовано державне регулювання цін на продовольчі товари та послуги на ринках.
Зокрема, з 1 липня 2017 року скасовується державне регулювання цін на продовольчі товари та послуги в частині встановлення:
торговельних надбавок не вище 15 відсотків до оптової ціни виробника (митної вартості) на 15 груп товарів (борошно, хліб, макаронні вироби, крупи, цукор, яловичину, свинину і м’ясо птиці, ковбасні вироби варені, молоко, сир, сметану, масло вершкове, олію соняшникову, яйця курячі);
декларування зміни оптово-відпускних цін на 13 груп товарів (борошно пшеничне вищого, першого і другого сорту, борошно житнє обдирне, крупи гречані, яловичину, свинину, м’ясо птиці (тушка), ковбасні вироби варені, крім вищого сорту, молоко коров’яче питне (пастеризоване, фасоване у плівку), сир кисломолочний з вмістом жиру до 9 відсотків, сметану з вмістом жиру до 20 відсотків, масло вершкове з вмістом жиру до 72,5 відсотка, яйця курячі, цукор-пісок, олію соняшникову);
граничних рівнів рентабельності виробництва борошна та хліба соціальних сортів;
граничних рівнів рентабельності та торговельних надбавок на дитяче харчування;
граничних рівнів рентабельності пакування (фасування) продовольчих товарів, щодо яких запроваджено державне регулювання цін, без урахування вартості сировини не вище ніж 10 відсотків;
державного регулювання цін на послуги на ринках з продажу продовольчих та непродовольчих товарів.
Зазначаємо, що скасуванню державного цінового регулювання на продовольчі товари передував пілотний проект, яким з 1 жовтня 2016 року було призупинено державне регулювання цін на наведені вище товари та послуги, відповідно до постанови КМУ від 22 вересня 2016 р. №656.
Цією постановою було доручено Держстату, обласним та Київській міській держадміністраціям провести моніторинг цін на продтовари і до 1 січня 2017 року надати Мінекономрозвитку інформацію про результати моніторингу.
У свою чергу, Мінекономрозвитку зобов’язано було за результатами моніторингу надати Уряду інформацію про результати реалізації пілотного проекту та пропозиції щодо удосконалення державного регулювання цін на товари і послуги у сфері виробництва та реалізації продовольчих товарів.
За твердженням Мінекономрозвитку, результат моніторингу запровадження пілотного проекту довів, що призупинення державного цінового регулювання істотно не вплинуло на динаміку цін на споживчому ринку, тому пілотний проект є успішним.
Як зазначено в коментарі до урядової постанови, головна мета дерегулювання — зниження адміністративного тиску на бізнес, усунення надмірного втручання держави в економічні процеси, розвиток конкуренції та дебюрократизація (дерегуляція) у сфері ціноутворення.
Рішення Уряду спростить процедуру зміни цін залежно від цінових коливань ринку, що дозволить виробникам швидше реагувати на зміни кон’юктури.
На Держпродспоживслужбу покладено функції із здійснення державного нагляду(контролю) за дотриманням вимог формування, встановлення та застосування державних регульованих цін.
Оскільки цінове регулювання на продовольчі товари скасовано, суб’єкти господарювання формуватимуть ціни у режимі вільного ціноутворення, в залежності від попиту та пропозицій на споживчому ринку.
Держпродспоживслужба надалі не здійснюватиме контроль за ціноутворенням на ринку продовольства, оскільки заходи державного нагляду (контролю) проводяться лише за дотриманням державних регульованих цін.
путь в европу он труден и тернист..не всем удастся дожить до светлого будущего..
Зато в Кыиви марш педиков провели.Зачем эти продукты?главное гомосятина.