Новий поворот подій: табличку «Читання додому» з одеського Строганівського мосту не крали

Новий поворот подій: табличку «Читання додому» з одеського Строганівського мосту не крали

Нещодавно «Одеське життя» розповідало про те, що зі Строганівського мосту раптово зникла табличка з цитатою Юрія Олеші. Її встановили тут у 2020 році в рамках проекту «Читання додому». Однак незабаром з’ясувалося, що справа набула нового повороту.

У зникненні пам’ятної таблички зі Строганівського мосту немає криміналу

Так, спочатку журналісти подумали, що табличку зі Строганівського мосту зняли невідомі, і навіть пожартували про те, як буквально розуміють деякі індивіди заклик проекту.

Але, як повідомив один із ініціаторів проекту «Читання додому» Сергій Ровінський, жодного криміналу у зникненні пам’ятного знака насправді немає – табличку просто відправили на реставрацію.

крадіжка таблички, коментар

Тож залишається лише визнати свою неправоту та порадіти, що хоч ця історія не має поганого кінця.

Читайте також: В Одесі зник кіт-джентльмен – його могли викрасти або зруйнувати

Читання додому: що це за проект?

Табличку з цитатою з книги Юрія Олеші «Стадіон в Одесі» встановили на Строганівському мості в липні 2020 року. Вона стала другим літературно-інформаційним знаком у рамках проекту «Читання додому». Перший такий знак з цитатою Жаботинського з’явився біля входу до Зеленого театру.

Нагадаємо, Одеса увійшла до списку творчих міст ЮНЕСКО як місто літератури. Так виникла ідея створити справжній літературний марафон. В Одесі ще з’являтимуться пам’ятні літературні таблички під час циклу «Читання додому» з цитатами із творів одеських літераторів. Вони прикрасять будинки, пляжі, сквери та мости, які надихали письменників та поетів. За задумом авторів ідеї, це і прославлення куточків міста, і пам’ять тих, хто про нього писав.

Усього учасники проекту – одеський «Зелений театр» та турагентство «Тудой-сюдой» – мають намір розмістити по всій Одесі близько сотні таких табличок.

Читайте також:

Фото: Думська

Висловіть вашу думку. Це важливо.
Підписатися
Сповістити про
guest
0 коментарів
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі
Ще за темою
Всі новини

купить квартиру в Одессе

Вибір редакції