Головне сміттєзвалище Одеси повертається в міську власність

Головне сміттєзвалище Одеси повертається в міську власність

Господарський суд Одеської області розірвав договір оренди “Дальницьких кар’єрів”, полігону, де сьогодні розташовується єдиний сміттєвий полігон міста.
Це стало відомо на черговій сесії Одеської міської ради, яка відбулася 3 травня.

Орендатором сміттєвого полігону було ТОВ “Кліар-Сіті” (колишнє ТОВ “Союз”, власником якого був одіозний одеський екс-нардеп Ігор Марков).

На початку травня Госпордарський суд Одеської області задовольнив  позов муніципального департаменту міського господарства до сміттєвивізної компанії «Кліар-Сіті» і поклав перший крок до початку процесу облаштування сміттєпереробного заводу, який керівництво міста обіцяє побудувати вже більше десяти років.

Договір з “Кліар-Сіті” (тоді ще ТОВ “Союз”) був укладений в далекому 1999-му році на цілих 50 років.

У 2019 році «Союз» увійшов до складу «Кліар Енерджі Груп», яка пообіцяла побудувати на полігоні сміттєпереробний завод. В січні 2022 року “Кліар Енерджи груп” підписує договір з “Офісом із залучення та підтримки інвестицій” (UkraineInvest) і обіцяє будівництво сортувального комплексу твердих побутових відходів (ТПВ), а також станції енергоефективної утилізації відходів, яка вироблятиме тепло.

І вже вберезні 2023 року “кліар-Сіті” піднімає тарифи на вивіз сміття разом ще з 2 компаніями, які надають послуги одеситам по вивозу твердих побутових відходів.

На початку травня 2023 року Господарський суд Одеської області нібито ставить крапку в багаторічних “сміттєвих війнах”, але треба враховувати ще той факт, що полігон “Дальницькі кар’єри” знаходиться за межами міста – на території Одеського району, на межі Великодальницької та Авангардівської територіальних громад.

Читайте також:

Висловіть вашу думку. Це важливо.
Підписатися
Сповістити про
guest
0 коментарів
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі
Ще за темою
Всі новини

купить квартиру в Одессе

Вибір редакції