Новини Одеси та Одеської області

Чи відкриють влітку одеські пляжі: що розповів голова ОВА

Чи відкриють влітку одеські пляжі: що розповів голова ОВА

У Одесі планують відкрити пляжі на літній сезон. Але попередньо їх мають перевірити відповідні служби, щоб перебування біля моря було безпечним для людей.

Про це розповів сьогодні, 30 березня, у коментарі «Суспільному» голова Одеської обласної військової адміністрації Олег Кіпер.

Голова ОВА нагадав, що наприкінці літа минулого року в Одесі відкрили для відвідування шість пляжів. За його словами, на це влада мала дві основні причини:

«Ви так називаєте – «пляжний сезон», ми трохи по-іншому бачимо. Це для оздоровлення наших сімей, сімей наших воїнів. Хлопці, які перебувають на нулі і бувають також у відпустці, приїжджають та можуть оздоровитись. Це перша причина.
А друга – стихійні пляжі, що утворились у місті. Вони були небезпечні, тому було ухвалено рішення обладнати ті пляжі, які можуть дати людям можливість пройти ті сонячні оздоровлення після перевірки всіма службами, вибуховими та іншими, і якщо є укриття».

Читайте також: На одеському інклюзивному пляжі відпочивали поранені бійці (відео, фото)

Що стосується майбутнього сезону, то, як зазначив Кіпер, після травневих свят на одеських пляжах знову побільшає людей. Щоб відкрити пляжі, за його словами, потрібно опрацювати це питання з міською владою, військовим керівництвом та іншими службами:

«Алгоритм є, розуміємо, як це робити. Сподіваємося, що складова безпеки в Одесі останнім часом в Одесі дуже напружено все з цим, але по можливості відкриватимемо».

Читайте також: Чи буде цьогорічний пляжний сезон в Одесі – відповідь ОВА

А, відповідаючи на запитання, чи очікується цього року збільшення кількості туристів, голова ОВА відповів, що життя продовжується і бачити черги на в’їзд до Одеси минулого року було приємно:

«Ми для цього минулого року відкривали пляжний сезон: оздоровити людей, дати місту нашому та регіону нашому дихання. Щоб люди розуміли, що незважаючи на те, що ворог нас постійно атакує, життя існує. І як показав минулий рік, що після того, як буде відкрито першого сезону, в Одесі з’явилися на в’їзді знову черги. Це було дуже приємно».

Нагадаємо, у жовтні минулого року, який видався не по-осінньому теплим, на одеських пляжах спостерігався повний аншлаг.

Раніше «Одеське життя» розповідала і показувала, хто мешкає на зимових одеських пляжах.

Фото Анастасії Єпур

Висловіть вашу думку. Це важливо.
Підписатися
Сповістити про
guest
0 коментарів
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі
Ще за темою
Всі новини

купить квартиру в Одессе

Вибір редакції