Новини Одеси та Одеської області

Що одесити думають про соціальні мережі та блогерів

Що одесити думають про соціальні мережі та блогерів

Зараз важко уявити собі життя без інтернету, соцмереж та блогів. З їхньою появою спілкування стало набагато простіше, вони змінили наш спосіб обміну та отримання інформації, створили новий варіант соціальних відносин. Проте інтернет-спілкування має багато негативних сторін. Не всі ставляться відповідально до інформації, яку викладають на своїх сторінках в соцмережах, так само безвідповідально поводяться і багато блогерів. Ми вирішили дізнатися в одеситів, чи довіряють вони соцмережам і як ставляться до тих, хто веде свій блог.

Каріна, 24 роки

Карина

Соцмережами користуюся, дивлюся, порівнюю, хоча в повному розумінні нікому і нічому не можна довіряти. У соцмережах тільки спілкуюся, а дивлюсь щось швидше розважальне, ніж політичне, наприклад, на споживчі теми. До блогерів в принципі ставлюся негативно, хоча дивлячись якийсь блогер. Більшість із них усе награно, сьогодні одне кажуть, завтра — інше. Я більше люблю блогерів, які про своє життя розповідають, або там про всякі помадки, косметику для дівчат.

Римма, 50 років

Римма

Соцмережами майже не користуюсь, пам’ятаю про таке поняття, як інформаційна гігієна. Є канали, яким я довіряю, і мені цього більш ніж достатньо. Я педагог, і в соцмережах мене цікавить лише робоча інформація. Якщо я викладаю матеріал, то лише той, що я напрацювала. Але це не блоги. Я користуюсь Телеграмом, Вайбером, загалом усіма мережами, які є і де батьки можуть підключитися. До блогерів ставлюся негативно, це те саме, що посидіти і поговорити з бабусею на лавці. Бо що жувати все це і не спати ночами? Мені це не цікаво.

Катерина, 33 роки

Екатерина

Соцмережами користуюся — Інстаграмом, Тік-Током, де я рекламу свою просуваю. Соцмережі – вільний майданчик, де кожен може висловлювати свою думку. Ще у 2014 році, коли розпочалася АТО, про якісь події ми були менш обізнані, бо не було такого доступу до інформації. Збирали її по крихтах, а зараз усе наочно бачимо. До соцмереж однозначно більше довіри, ніж до телебачення, тому що ти можеш порівнювати, аналізувати інформацію з різних джерел, з будь-якого питання. Блогерів дивлюся поверхово, коханих немає. Розумію, що це лідери думок, але вони мають бути вкрай обережні зі своїми висловлюваннями чи демонстрацією способу життя, тому що на незрілу особистість чи незміцнілі уми це дуже впливає.

Катерина, 36 років

Катерина

Соцмережами користуюся зрідка, і не дуже їм довіряю. Довіру викликають лише перевірені аналітики та джерела. В основному це Телеграм, зрідка Твіттер. Щодо блогерів можу сказати, якщо на них є піт, то є і пропозиція. Не було б запиту, не було б блогерів. Але вони повинні розуміти, що на них лежить велика відповідальність, і повинні постійно зважати на це.

Віктор, 84 роки

Виктор

Ні, я не люблю соцмережі — поки що сам не побачу, нічому не повірю. Свої причини та підстави для цього є, але говорити про них не буду. Блогерів не дивлюся і не слухаю, соцмережами не користуюся, віддаю перевагу власному спілкуванню або по телефону.

Читайте також:

Висловіть вашу думку. Це важливо.
Підписатися
Сповістити про
guest
0 коментарів
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі
Ще за темою
Всі новини

купить квартиру в Одессе

Вибір редакції