Як часто слід міняти зубну щітку: ви будете здивовані

Як часто слід міняти зубну щітку: ви будете здивовані

Міняти зубну щітку, як і багато предметів, якими ми щодня користуємося, необхідно з певною періодичністю. Але деякі люди ігнорують цей факт і користуються своєю зубною щіткою роками. Такий підхід не призведе до економії коштів, а навпаки – може обернутися в майбутньому різними проблемами зі здоров’ям і куди більш відчутними витратами на лікування. У День народження зубної щітки. «Одеське життя» розповідає, як часто потрібно міняти зубну щітку, як її правильно зберігати і що можна зробити зі старою щіткою.

У чому зв’язок зубної щітки з пори року?

Стоматологи переконані: зубну щітку необхідно міняти кожні три місяці – саме за цей час щетина руйнується і стає набагато менш ефективною в чищенні зубів. Пам’ятати треба і про мікроби, які згодом накопичуються на щітці.

Бактерії на зубній щітці

А щоб орієнтуватися було простіше, деякі радять орієнтуватися на пори року. Наприклад, якщо ви користуєтеся своєю зубною щіткою з початку літа, то до початку осені прийде час її міняти, а з початком зими настане час замінити осінню щітку і так далі.

Крім того, виявляється, зубну щітку необхідно змінювати після кожної застуди, оскільки кожного разу, коли ви чистите зуби після цього, ви ризикуєте заразитися знову.

Зубна щітка: зберігаємо і користуємося правильно

На щетині зубної щітки можуть розвиватися як бактерії, а й різноманітні грибки. Тому після кожного очищення зубів щітку потрібно добре вимити і просушити. Зберігати цей предмет гігієни слід у вертикальному положенні і наскільки можна намагатися тримати подалі від чужих зубних щіток.

Під час подорожі старайтеся закривати головку зубної щітки, щоб вона не забруднилася.

Як використовувати стару зубну щітку

У той же час не поспішайте викидати зубну щітку, що відслужила своє – вона ще може вам знадобитися для інших цілей.

Стара зубна щітка

Перш ніж використовувати зубну щітку не за призначенням, її необхідно очистити. Найпростіший спосіб – використовувати окропу. Просто залийте щітку і залиште хвилин на 15, потім користуйтеся сміливо.

Інший варіант – замочити зубну щітку на 5-10 хвилин у ванні, наповненій спиртом, антисептиком або хлоргексидином, а потім вимити водою.

Зубна щітка відмінно очищає не тільки зуби, а й інші важкодоступні місця. Наприклад, її можна використовувати для чищення:

  • швів на плитці;
  • взуття, особливо білого;
  • важкодоступних місць на посуді (наприклад, місце кріплення ручки на кухлі або обідок кришки);
  • кранів від нальоту.

Ви також можете дізнатися:

Висловіть вашу думку. Це важливо.
Підписатися
Сповістити про
guest
0 коментарів
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі
Ще за темою
Всі новини

купить квартиру в Одессе

Вибір редакції