Зносити Катерину II чи ні: в Одесі проведуть опитування мешканців та експертів

Зносити Катерину II чи ні: в Одесі проведуть опитування мешканців та експертів

19 вересня в Одесі відбудуться громадські слухання про те, чи треба демонтувати пам’ятник «Засновникам Одеси» (Катерині II). Потім протягом місяця проводитиметься електронне опитування.

Про це повідомили в Одеській міській раді.

19 вересня 2022 року о 12:00 відбудуться громадські обговорення у формі інтернет-конференції з питання вирішення долі пам’ятника «Засновникам Одеси», який розташований на Катерининській площі в Одесі.

Уповноваженою особою щодо проведення зазначених обговорень визначено Управління з питань об’єктів культурної спадщини Одеської міської ради.

З урахуванням пропозицій, отриманих за результатами громадського обговорення, в період з 20 вересня 2022 року по 20 жовтня 2022 року включно проводитиметься електронне опитування територіального товариства м. Одеси з цього питання з використанням вебпорталу «Соціально активний громадянин» Одеської міської ради citizen.omr.gov.ua.

Раніше “Одеське Життя” писало, що з Одеської обласної військової адміністрації надіслали до Одеської міської ради листа, де рекомендують заходи демонтувати в Одесі пам’ятники Катерині II та Олександру Суворову.

Нагадаємо, що ухвалити рішення про те, чи демонтувати спірні пам’ятники, чи залишити на своїх місцях, можуть лише в Одеській міській раді. На що вказав президент країни Володимир  Зеленський.

Про причини вимог демонтувати пам’ятник і про те, у чиїй компетенції, читайте у матеріалі: Знесення пам’ятника Катерині II – хто і коли може це зробити.

Висловіть вашу думку. Це важливо.
Підписатися
Сповістити про
guest
2 коментарів
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі
Александр
Александр
1 рік тому

Я против сноса памятников культуры, это история и какая бы она не была всё равно это история, это то, что со временем будем показывать нашим внукам правнукам и т.д. и рассказывать всё, что мы знаем хорошего и плохого. Это история её не возможно повернуть вспять за то будет, что показывать и очём рассказывать)

Александр
Александр
1 рік тому

Давайте сейчас не будем заворачиваться на сносе памятников культуры, переименовании улиц и т.д., я так понимаю, что сейчас у нас более существенные задачи это избавиться от аккупантов, восстановить нашу страну, помочь тем людям которые сегодня пострадали от этой варварской агрессии, а мы пытаемся найти куда бы потратить деньги которых и так катастрофически не хватает на данный момент. Вот когда выиграем войну, отстроим страну вот потом давайте и будем думать куда бы потратить деньги.

Останнє редагування 1 рік тому від Александр
Ще за темою
Всі новини

купить квартиру в Одессе

Вибір редакції