Одеській владі порекомендували не тягнути з демонтажем пам’ятника Катерині II

Одеській владі порекомендували не тягнути з демонтажем пам’ятника Катерині II

З Одеської обласної військової адміністрації направили до Одеської міської ради листа, де рекомендують заходи демонтувати в Одесі пам’ятники Катерині ІІ та Олександру Суворову.

Лист з’явився з ініціативи громадської організації “Об’єднання добровольців Одещини”. Її активісти наполягають на демонтажі пам’ятників цим двом історичним діячам, аргументуючи це тим, що імператриця Катерина ІІ та полководець Олександр Суворов принесли на наші землі російський імперіалізм.

А зараз пам’ятники їм сприймаються в країні-агресорі як мітки, що позначають належність Одеси до так званого «російського світу» та провокують керівництво Росії до атаки на місто.

Прийняти рішення про знесення пам’ятників можуть лише міська влада, але всіляко уникає розгляду цього питання. Як аргумент, до міськради заявляють, що поки що не знають, чи мають право демонтувати пам’ятники.

Це при тому, що раніше в міністерстві культури, і особисто президент Володимир Зеленський, вказували, що знесення чи перенесення пам’ятника Катерині ІІ, виключно компетенція міської ради Одеси.

І ось обласна влада в листі вже прямо каже міським, що ті мають право демонтувати чи перенести пам’ятники і навіть мають ухвалити рішення з цього питання якнайшвидше.

лист труханову

лист труханову

Ще на тему:

Фото листа: “Суспільне. Одеса”

Висловіть вашу думку. Це важливо.
Підписатися
Сповістити про
guest
0 коментарів
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі
Ще за темою
Всі новини

купить квартиру в Одессе

Вибір редакції