Новини Одеси та Одеської області

“Залізний скульптор” створює в Одесі Музей техніки

“Залізний скульптор” створює в Одесі Музей техніки

Одеський скульптор Кирило Маскименко створює в Одесі Музей техніки. Які експонати в ньому можна буде побачити і коли відбудеться відкриття нового музею?

Залізної справи майстер, «Залізний скульптор» – так називають в Одесі Кирила Максименка. Свої скульптури Кирило створює із металобрухту. Він автор відомих одеських скульптур з металу – “Руки Стіва Джобса” (або “Спасибі, Стів!”), Маман, Залізної леді, Мудрої сови, Кота-астронома та багатьох інших.

І ось – позитивна звістка: як повідомляє сам Кирило, він має намір відкрити в Одесі Музей техніки. Поки що фотографії майбутніх експонатів він має намір постити на своїй сторінці у Facebook.

Кирило Максименко, залізний скульптор

Кирило Максименко

У майбутньому, коли відкриється новий Музей, їх можна побачити, доторкнутися і, як обіцяє скульптор, навіть розібрати в разі бажання.

“Експозиція складатиметься з експонатів, які збиралися мною протягом понад 10 років, а також були надані моїми друзями”,

– ділиться планами Кирило.

Що це за експонати? Та найрізноманітніші: пилки, фотоапарати, велосипеди, мотори, приймачі, вимірювальні прилади, годинники…

Кореспондентка «Одеського життя» зв’язалася із Кирилом.

Поки що адресу майбутнього одеського Музею техніки скульптор тримає в секреті (ймовірно, щоб не «пристрітити»), каже:

– Щойно отримаю ключі від приміщення, одразу повідомлю.

Що ж до термінів, то Кирило Максименко сподівається, що відкриття Музею техніки відбудеться у квітні або травні цього року.

Читайте також:

Фото з Facebook-сторінки Кирила Максименка та авторки

Висловіть вашу думку. Це важливо.
Підписатися
Сповістити про
guest
0 коментарів
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі
Ще за темою
Всі новини

купить квартиру в Одессе

Вибір редакції