Новини Одеси та Одеської області

Переселення по-одеськи: куди поділися Киса та Ося? (Фото)

Переселення по-одеськи: куди поділися Киса та Ося? (Фото)

Наприкінці нашого тривожно-воєнного року кореспондент «Одеського життя» вирішила поділитися з вами радістю: відшукали ми нарешті зниклих Кісу з Осею. Остап Ібрагімович та Іполит Матвійович місто не покинули. Просто вкотре змінили місце «прописки».

Із цими пам’ятниками, тобто арт-об’єктами, «переселенські» історії стали відбуватися ще у березні минулого року. Вони, багато років стояли собі в Міськсаду, та одного разу зникли. Ми знайшли їх незабаром у м’ясо-молочному корпусі Нового ринку. Кіса з Осею зустрічали покупців. Покупці посміхалися, і все начебто стало на свої місця.

Але бажання пригод не покидало бронзовоподібних героїв Ільфа та Петрова, і вони незабаром перебралися вище – до вже існуючих інших скульптуроподібних новобазарних героїв – Уїнстона Черчілля, Фрунзіка Мкртчяна та Орнеллі Муті. Їхнє ж колишнє місце в корпусі, як відомо, зайняв Бик.

Загалом, всі стали собі мешкати в одному місці – корпусі найстарішого Нового базару.

І ось (треба ж!) встигла нещодавно відзначити, що Кіса з Осею знову кудись поділися, як ті стільці зі скарбом мадам Пєтухової. До речі, наші герої ще й «прихопили» із собою Орнеллу Муті.

Та що ж відбувається насправді?!

Ні, все гаразд. З’явилася на Новому базарі нова справжня фотозона біля кафешки, що недавно відкрилася. Туди і вирушили (разом із Орнеллою) наші герої.

Арт-объект, Киса
Арт-объект, Ося
Арт-объект, Орнелла Мути
Киса. Ося и Орнелла на одесском Новом рынке2
Киса. Ося и Орнелла на одесском Новом рынке

Як все це тепер виглядає – милуйтеся нашими фото. І фотографуйтеся на їхньому тлі на здоров’я. Стоять собі Кіса з Осею на новому місці, а між ними на лавці розташувалася Орнелла Муті.

І так, зверніть увагу на новеньку урну, яка з’явилася в цьому куточку Нового базару: гідне доповнення колекції креативних вуличних одеських корисностей!

Читайте також: Одеський Новий базар під кінець воєнного 2022-го: трохи тривожно, трохи комічно

Марія Котова
Фото авторки

Висловіть вашу думку. Це важливо.
Підписатися
Сповістити про
guest
0 коментарів
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі
Ще за темою
Всі новини

купить квартиру в Одессе

Вибір редакції