Новини Одеси та Одеської області

Одруження в Одесі дорожчає: для кого діятимуть знижки

Одруження в Одесі дорожчає: для кого діятимуть знижки

В одеському Палаці одружень затвердили нові тарифи на послуги реєстрації шлюбу. Їх підвищили до економічно обґрунтованих розмірів.

Нові тарифи на послуги комунального підприємства «Право» були затверджені на черговому засіданні виконкому. Саме це підприємство надає послуги в Палаці одружень, який розташований на вулиці Рішельєвській, 4.

тарифи на шлюб

У мерії відзначили, що попередні тарифи були затверджені у 2016 році. Протягом 6 років підвищення тарифів на організацію проведення державної реєстрації шлюбу не відбувалось. Але за цей час істотно підвищились тарифи на комунальні послуги, зросла вартість канцелярських товарів, засобів гігієни, послуг зв’язку та охорони, телекомунікаційних послуг тощо, неодноразово підвищувався розмір прожиткового мінімуму, що своєю чергою призвело до збільшення фонду заробітної плати. Тому цей крок економічно обґрунтований.

Але для певних категорій громадян діятимуть знижки, повідомляють в мерії. Для учасників бойових дій, осіб з інвалідністю І та ІІ груп, пенсіонерів за віком, дітей-сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування, та осіб з їх числа залишається пільга – 50% вартості відповідної послуги.

Ми раніше вже писали, що одеська влада планує підвищення тарифів на укладання шлюбу.

Читайте також:

 

Актуальна інформація ЗА Одесу у нашому Telegram каналі! Новини, фоторепортажі та історични факти про Одесу.
Читайте нас у Viber! На каналі «Комуналка» розповідаємо про комунальні платежі, тарифи, пільги та субсидії.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Висловіть вашу думку. Це важливо.
Ще за темою
Всі новини
Вибір редакції
Повідомити про помилку
Текст, який буде надіслано нашим редакторам: