Одеситка виграла конкурс зі створення логотипу для короля Великобританії

Одеситка виграла конкурс зі створення логотипу для короля Великобританії

Сьогодні, 6 травня 2023 року у Великій Британії відбудеться церемонія коронації короля Чарльза 3. Цікаво, що до цієї події має тепер відношення і Одеса. Логотип коронації створила дизайнерка з Одеси.

Кращий логотип коронації британського короля створила одеситка

Про це стало відомо з повідомлення посольства Сполученого Королівства в Україні.

У ньому йдеться, що в конкурсі на найкращий дизайн неофіційного логотипу з нагоди коронації нового британського монарха перемогла одеська дизайнерка Єлизавета Зубенко.

Нагадаємо, що коронація Чарльза ІІІ відбудеться 6 травня 2023 року у Вестмінстерському абатстві. Востаннє коронація британського монарха проводила там 70 років тому – 1953 року. Тоді на трон зійшла мати Чарльза ІІІ – Елізабет ІІ.

Король Чарльз ІІІ з дружиною Каміллою

“Ми раді оголосити, що у конкурсі на найкращий дизайн неофіційного логотипу з нагоди коронації Його Величності Короля Чарльза III перемогла дизайнер Єлизавета Зубенко”, – сказано в повідомленні.

Роботу виставлять під час урочистостей з нагоди коронації Чарльза ІІІ.

неофіційний та офіційний логотипи коронації британського короля

Ліворуч неофіційний логотип коронації Чарльза ІІІ, створений Єлизаветою Зубенко, справа – офіційний.

Як створювався логотип коронації Чарльза III

Сама дівчина для “Суспільне. Культура” розповіла, як створювався проект. Раніше вона співпрацювала із британською компанією як ілюстратор. І вона мала ілюстрацію до 70-річчя коронації королеви Елізабет, яка потім вирушила “у довгу скриньку”.

Дізнавшись про конкурс, вона вирішила використовувати стару роботу як відправну точку. Потім почала доопрацьовувати, вигадувати щось нове.

“Який елемент можна взяти за базу? Якщо це коронація, звісно, це корона. Тут усе складалося як пазл. Потім я шукала якісь допоміжні зображення, щоб знайти колір або концепт, і згадала про неофіційний гімн “Боже, бережи короля! Цікавими були кольори. Я не шукала нічого для того, щоб зрозуміти, як воно має виглядати за кольором, а просто взяла за основу прапор Великобританії та прапор України: Синій колір став у мене спільним, як символ союзу України та Великобританії”, – розповіла Єлизавета Зубенко.

І ще вона зрозуміла, що створений нею логотип – маленький крок до щасливого майбутнього нашої країни. Нехай, за її словами, маленька, але вона вже щось для цього зробила.

Єлизавета Зубенко

Єлизавета Зубенко / фото з Інстаграм Єлизавети Зубенко

Нагадаємо, що Чарльз ІІІ став королем Великої Британії недавно, у вересні 2022 року, після того як померла його мати, королева Великобританії Єлизавета II, яка правила майже 70 років.

Тому Чарльзу ІІІ до 73 трьох років довелося носити титул принца. Це рекорд для спадкоємців британського престолу.

Читайте також:

Висловіть вашу думку. Це важливо.
Підписатися
Сповістити про
guest
0 коментарів
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі
Ще за темою
Всі новини

купить квартиру в Одессе

Вибір редакції