Одесити рятують дітей із Миколаєва та продовжують відправляти у місто воду

Одесити рятують дітей із Миколаєва та продовжують відправляти у місто воду

Окупанти продовжують обстрілювати Миколаїв. Одеса не припиняє допомагати місту, ставши рятівним пунктом для дітей та їхніх батьків.

Чергових біженців із Миколаєва — дітей та їхніх мам, літніх людей — ухвалили в Одесі громадські організації «Україна — це я» та «Життєва опора». Обидві організації зараз займаються евакуацією біженців з Миколаєва, який окупанти продовжують обстрілювати.

Одеські волонтери зустрічають батьків із дітьми в одній із протестантських церков. Тут їм допомагають, чим можуть: годують гарячими обідами, допомагають привести себе до ладу, дарують людське тепло і допомагають добрим напуттям, моляться, щоб Всевишній завжди був поруч із обпаленими війною людьми.

З Одеси біженців переправляють до Румунії, обов’язково приготувавши кожному фрукти та солодощі у дорогу.

— Ну а далі автобус «Сонечко», як його всі ми називаємо, пощастить у безпечні місця дітей, їхніх мам та людей похилого віку, які вирвалися від усіх жахів «російського світу», який повзе як отруйна «zмія» нашою Землею. Громадські організації «Україна – це я» та «Життєва опора» дякують усім, хто бере участь у допомозі евакуації дітей та їхніх батьків, – каже голова ГО «Україна – це я» Олександр Чернега.

Тим часом та інші одесити продовжують допомагати місту-героєві Миколаєву. Підприємці міста разом із управлінням торгівлі передали миколаївцям чергову партію води 10 тонн води. Адже мешканці міста, крім іншого, через ворожі обстріли продовжують залишатися без водопостачання.

Читайте також:

Утікачі від вибухів: як Одеса приймає біженців

Одеса зустріла найменшу за час війни біженці: дівчинці лише десять днів

Фото Олександра Чернеги та Телеграм-каналу «Одеса. Офіційно»

 

Висловіть вашу думку. Це важливо.
Ще за темою
Всі новини

купить квартиру в Одессе

Вибір редакції