Новини Одеси та Одеської області

Чорноморський порт переповнений машинами зі США та Кореї: чому покупці не забирають їх

Чорноморський порт переповнений машинами зі США та Кореї: чому покупці не забирають їх

Нині на території Чорноморського порту зберігають близько 2800 автомобілів. Через повільне звільнення місць на складі в майбутньому може не залишитися місць.

За словами начальника спеціалізованого поромного комплексу Юрія Расовського, навесні 2021 року до Чорноморська почали привозити вживані автомобілі з Південної Кореї. Майже за рік імпортували близько 6500 машин. Але в січні 2022 року митниця підняла індикативи на розмитнення автомобілів, що були у використанні. Багато хто не готовий був платити інші гроші, про які не домовлялися спочатку.

Зараз на складі зберігається 2800 автомобілів, і це майже половина складу. 8 та 10 лютого до порту зайдуть два судна. Вони привезуть близько 2000 автомобілів. Якщо їм не знайдуть місця на складі, в порту запропонують підприємцям альтернативні майданчики. Наприклад, стоянки для технічного транспорту.

Прийняти вантаж з усіх суден – на користь самого порту. Оскільки автомобілі буде нікуди розвантажувати, порт втратить плановий прибуток.

Усього ж зараз вантажообіг автомобілів з Кореї оцінюється в 15 тисяч на рік.

Втім, схоже, ситуація все ж таки вирішується на користь покупців авто. За даними Чорноморського порту, митниця знизила вартість розмитнення автомобілів із Кореї. У середньому ціни впали на 400 – 1000 дол., а на одну з моделей вартість митного очищення знизилася на 4750 дол.

Ще схожі новини Одеси:

Джерело та фото “Суспільне. Одеса”

 

Висловіть вашу думку. Це важливо.
Підписатися
Сповістити про
guest
0 коментарів
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі
Ще за темою
Всі новини

купить квартиру в Одессе

Вибір редакції