Одеські штучки: рекламні вуличні картинки на фасадах будинків

Одеські штучки: рекламні вуличні картинки на фасадах будинків

Реклама буває різною. Більше того, яка б погода (у всіх сенсах) не панувала на вулицях Одеси, тема «як закликати потенційного покупця (споживача послуг)» завжди гостра.

Як закликати одеського покупця?

Цей найпотужніший споживач послуг або покупець все більш примхливий і його все рідше вдається здивувати так, щоб бажання зайти в той чи інший заклад виникло само собою. Ну щоб він побачив якусь «неймовірну» вивіску, прочитав найкмітливішу назву, побачив щось поряд з магазином чи кафе, чи майстернею, чи оптикою-аптекою — і ноги самі б понесли за покупками та отриманням тих самих послуг.

Креативна думка в цьому напрямку б’ється все більш прискорено. І відшукуються дедалі нові творчі повороти і сенсі. І ось ми вже представляємо вам підбірку порівняно нового напряму – рекламно-фасадного.

Це коли частина фасаду поряд з тим чи іншим закладом стає картинкою. Захоплюючою, звісно. Бажано, дуже і дуже мальовничо-привабливою. Ну, щоб, як я вже сказала вище, «ноги самі всередину понесли».

Одеські фасадні картинки: нетривіально та гламурненько 

Це вам не графіті, не стріт-арт і не мурали. І, водночас, є елементи і першого, і другого, і третього, але тільки не «окремою картиною на стіні», а виключно рекламним ходом.

Ну ось самі поміркуйте: оптика … Ну виставите ви у вітрині фотографії красивих осіб в красивих оправах. Застаріло воно якось. А ось зобразити людей в окулярах на фасаді біля входу — саме те. Нетривіально.

Або ось дама вся рожевою з феном в руках у салону краси. Гламурненько, чи не так?

А ця пекарня на розі двох вулиць у центрі міста!.. Щоразу, коли проходжу (проїжджаю) повз, слинки течуть.

Що, до речі, і потрібно було довести…

І ось що цікаво: однієї думки з приводу такого рекламного підходу у одеситів немає. Одні вважають, що «дуже гарно», інші зовсім навпаки: нічого, мовляв, фасади міста розмальовувати.

У справі фасадно-рекламних картинок є ще одна корисна річ: вона часто закривають різні фасадні проблеми — тріщини, сколи тощо.

Ну а часто буває так: сам заклад (магазин) вже не працюють, а картинка залишилася. Можна дивитися і лише здогадуватися, «що ж тут було». Картинка підкаже, якщо, звичайно, її зверху не розмалюють так, що цю «ребусу» вже не розгадаєш…

Читайте також:

Фото автора

Висловіть вашу думку. Це важливо.
Підписатися
Сповістити про
guest
0 коментарів
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі
Ще за темою
Всі новини

купить квартиру в Одессе

Вибір редакції