Детский инклюзивный комикс
1000 грн від держави на передплату друкованих медіа

Як повідомили у прес-службі Київської міської ради, презентація коміксу «Серце бачить больше, чем очі» відбулася напередодні у столиці в рамках одноденного буткемпу (інтенсивних курсів) «Спілкування без БАР’ЄРІВ», організованого Науково-дослідним інститутом соціально-економічного розвитку міста (НДІРом ). Його спеціалісти долучилися до створення коміксу на громадських засадах.

Читайте також: В Одесі подарували суперпротез дитині, яка залишилася без ноги після обстрілу (фоторепортаж)

Як пояснили творці коміксу, його мета – виховати у дітей розуміння, що всі люди, незалежно від фізичних особливостей, рівні у правах та можливостях.

Детский инклюзивный комикс, обложка
Детский инклюзивный комикс
Детский инклюзивный комикс, вид внутри
Детский инклюзивный комикс, картинки
Детский инклюзивный комикс, Саша Паскаль

Саша Паскаль взяла участь у презентації нового видання.

«Історія Олександри – це приклад мужності, сили духу та віри у власні можливості. Тому саме він ліг в основу коміксу. Адже розказана історія у такій доступній для дітей формі – це дієвий інструмент, який допомагає через художнє слово сформувати у молоді неупереджене ставлення та цінність людини за фактом свого народження, незалежно від її фізичного стану та життєвої історії», – зазначив директор КНГУ «НДІРоМ» Сергій Павловський.

Саша Паскаль на презентации комикса в ее честь
Саша Паскаль
На тему: Втратила ніжку, але не волю до життя: 7-річна Саша Паскаль виступила на проекті неймовірних людей (відео)

Він додав, що такі ініціативи запускають якісні зміни у суспільстві та роблять його більш толерантним та інклюзивним.

Буткемп «Спілкування без бар’єрів» – це спеціальна платформа для популяризації цінностей інклюзії та толерантності серед молоді. Проект є частиною ширшої програми підтримки молоді та інклюзивної освіти, що реалізується за підтримки міжнародних організацій.

Нагадаємо, Саша Паскаль постраждала внаслідок ракетного удару росіянами по курортному селищу Затока 16 травня 2022 року. 5-річна дівчинка опинилася під завалами, після чого лікарям довелося ампутувати їй ногу. Але Саша не впала духом, а здобувши сучасний біонічний протез, продовжила займатися улюбленою справою – художньою гімнастикою і навіть брала участь у змаганнях.

Фото прес-служби Київської міськради

Підписатися
Сповістити про
guest
0 коментарів
Зворотній зв'язок в режимі реального часу
Переглянути всі коментарі