З Театральної площі приберуть імена Героїв Соцпраці та СРСР: долю Катерини вирішать згодом

З Театральної площі приберуть імена Героїв Соцпраці та СРСР: долю Катерини вирішать згодом

В Одесі приберуть меморіальні дошки зі списками Героїв Соцпраці та СРСР, розташовані на Театральній площі навпроти Оперного театру. Долю пам’ятників Катерині II, Суворов та Олександрівської колони вирішить пізніше.

Про це повідомив член топонімічної комісії Одеси Олександр Бабіч.

Героїв Радянського Союзу та Героїв Соцпраці ми точно дуже скоро з Театральної площі приберемо. Тому що це махровий совковий анахронізм,

– Написав він у себе у facebook.

Щодо пам’ятників Катерині II, Суворову та Олександрівської колони у парку Шевченка, то комісія лише нещодавно отримала роз’яснення від Мінкульту та Інституту національної пам’яті. Наразі члени топонімічної комісії з ними знайомляться.

Також свої роз’яснення готує юротділ Міської ради, наскільки дії з перерахованими пам’ятниками відповідатимуть нормам закону. Законність тут, за словами Бабича, на першому місці.

Я вчора і сьогодні дав 4 інтерв’ю, у т.ч. міжнародних ЗМІ. І всіх цікавило не стільки, знесуть чи не знесуть, а є в цій країні закон та демократичні процедури чи це країна хаосу та влади вулиці. І історія пам’ятників це їм показує, що ми не варвари-більшовики і не гуни, а цивілізована країна… Поїде це з часом все в музей, або придумаємо як ще позбутися цих імперських символів,

– вважає Олександр Бабич.

Раніше Одеське життя писало, що в Одесі планують перейменувати сотні вулиць, назви яких пов’язані з країною агресором або тоталітарно-комуністичним минулим.

Нагадаємо також, що Відразу два звернення до глави держави про знесення пам’ятника Катерині ІІ набрали необхідні 25 тисяч підписів і будуть розглянуті президентом країни.

Ще новини Одеси:

Висловіть вашу думку. Це важливо.
Підписатися
Сповістити про
guest
0 коментарів
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі
Ще за темою
Всі новини

купить квартиру в Одессе

Вибір редакції