В Одесі закликали «надіслати в небуття» церкву московського патріархату (фото)

В Одесі закликали «надіслати в небуття» церкву московського патріархату (фото)

В Одесі на селищі Котовського на іконостасі каплиці, поряд з якою раніше стояв пам’ятник російському полководцю Суворову, вивісили банер із закликом відправити до небуття церкву московського патріархату (МП). «МП – у небуття! Шануймо своїх!» – закликають одеситів невідомі автори послання.

Про це повідомив сьогодні у себе у Facebook одеський громадський діяч, нині військовослужбовець Юрій Дьяченко. Він також опублікував зроблені на місці фото.

В Одесі висловилися проти церкви МП

Заклик проти МП в Одесі

Крім того, Дяченко зазначає, що з іконостасу демонтували деякі ікони, зокрема Миколу II (прозваного «кривавим»), адмірала Ушакова та центральну ікону, але при цьому на місці залишилися ікони святих Дмитра Донського, Олександра Невського, Володимира Великого та Ярослава Мудрого.

Іконостас в Одесі

Одеська каплиця

«Давайте чесно: цей іконостас і ця капличка за пам’ятником суворову не зі святими, а з продовженням нав’язуваної нам «руськомирської» традиції. І якщо вже демонтувати цей комплекс, встановлений на честь Суворова, російських воїнів та очільників, то це прибирати теж треба. А як ви гадаєте?»,

– запитує активіст.

Раніше «Одеське життя» повідомляло, що в Одесі перейменують 200 вулиць та приберуть комуністичні та імперські пам’ятники.

Читайте також:

Фото з Facebook-сторінки Юрія Дяченка

Висловіть вашу думку. Це важливо.
Підписатися
Сповістити про
guest
0 коментарів
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі
Ще за темою
Всі новини

купить квартиру в Одессе

Вибір редакції