У психіатричній лікарні в Олександрівці неправильно годували пацієнтів

У психіатричній лікарні в Олександрівці неправильно годували пацієнтів

Про проблеми з різноманітністю меню та недостатньою кількістю м’яса у стравах для хворих, повідомили самі чиновники з Департаменту охорони здоров’я Одеської ОВА.

М’яса не буде – морозилки зламалися

У повідомленні прес-служби Одеської обласної військової адміністрації говориться, що було перевірено Обласну психіатричну лікарню №2 Одеської обласної ради.

Члени комісії перевіряли, перш за все, раціон харчування, тому що перед цим до них надійшло багато скарг, що харчування стало одноманітним і в ньому зменшилася кількість м’ясних продуктів.

У лікарні відмовлятися не стали, а послалися на те, що у них зламалися морозильні камери і зберігати м’ясо ніде.

У лікарню завели морозильні камери а також м’ясо 

У зв’язку з цим чиновники рапортують, що проблема зараз вже вирішена і до лікарні доставили три морозильні камери та ще додаткове обладнання для кухні.

Відразу після цього до психіатричної лікарні завезли м’ясо, рибу, яйця та інші необхідні продукти харчування. Керівництву медустанови чиновники покарали внести зміни до меню та пообіцяли перевірити результат!

В ОВА зазначили, що сигнал про проблеми хворих лікарні в Олександрівці вони отримали від небайдужих громадян, за що цим громадянам висловили подяку.

Чиновники просять людей не соромитися і з усіма проблема щодо якості, доступності та безкоштовної медичної допомоги звертатися до Департаменту охорони здоров’я.

Читайте також:

Висловіть вашу думку. Це важливо.
Підписатися
Сповістити про
guest
2 коментарів
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі
Алена
Алена
1 рік тому

Уважаемые журналисты, написавшие статью – вы определитесь о ком пишите : Психиатрическая больница #2 НИКОГДА не находилась на Воробьева, 9 . ОПБ #2 – находится в Александровке, а на Воробьева 9 находится ” Одесский областной медицинский центр психического здоровья”. Это разные медицинские учреждения. Так где же была проблема с питанием ?

Иван Свищ
Редактор
Иван Свищ
1 рік тому
Відповісти  Алена

Дякуємо, що вказали на помилку. Вже виправили. Проблема була в Обласній психіатричній лікарні №2 в селі Олександрівка Одеського району.

Ще за темою
Всі новини

купить квартиру в Одессе

Вибір редакції