У одеського Привозу з’явилися «рожеві лінії» – навіщо? (фото)

У одеського Привозу з’явилися «рожеві лінії» – навіщо? (фото)

Виходимо (або заходимо) на знаменитий одеський Привіз із центрального входу – і бачимо чергові нововведення на відремонтованій ділянці Преображенської, які простягаються вздовж нової трамвайної лінії до перехрестя з Пантелеймонівської. Що це за «рожеві лінії»?

Як розповідала «Одеське життя», ремонт знаменитої вируючої ділянки, яку було зупинено через війну, а потім продовжився, добігає кінця. Новими рейками вже пройшов пробний трамвай.

А оновлення продовжуються. І тепер тут облаштовується виділена лінія трамваю.

Дорожные работы у Привоза

у Привоза Появились розовые линии

Так, так, та сама виділена трамвайна лінія, про необхідність якої наполягав ще до війни, коли тільки йшлося про ремонт цієї ділянки, депутат Одеської міськради Петро Обухов. Тоді ж прозвучало, що фахівці винесли вердикт, що подібна лінія може з’явитися тут лише через 12 років.

Тепер же, як повідомляє Петро Обухов, «там встановлені бетонні делініатори, які унеможливлюють паркування на коліях. Тепер там буде одна смуга для трамваїв та одна для автомобілів. Мер Труханов повністю підтримав це рішення, обрав бік пасажирів громадського транспорту, а не автомобілістів».

Розовые линии у Привоза

Таким чином, саме ця ділянка у Привозу стає, на думку депутата, «стандартом, який ми маємо запроваджувати всюди».

«Наступним кроком стане виділення шляхів по всій Преображенській… Але цей проект буде реалізовуватись лише після нашої перемоги», – повідомляє Петро Обухов.

Ну а сама «вируюча» ділянка буде відкрита, як пише депутат, вже після 5 червня.

До речі, як ми зазначили, проїзд авто Пантелеймонівською на цій ділянці вже можливий. Робітники зараз упорядковують тротуари на розі Пантелеймонівської та Преображенської.

центр Одессы, у Привоза

Дорожные работы в Одессе

Читайте також:

Фото Марії Котової

Висловіть вашу думку. Це важливо.
Ще за темою
Всі новини

купить квартиру в Одессе

Вибір редакції