На відремонтованому перехресті біля Привозу з’явився трамвай (фото)

На відремонтованому перехресті біля Привозу з’явився трамвай (фото)

Відоме перехрестя біля одеського Привозу може похвалитися закінченням ремонтних робіт. Більше того, там уже відзначився перший трамвай. Поки що аварійний: тут почалася обкатка нових трамвайних колій.
Про це на своїй сторінці у Facebook повідомляє КП «Одесміськелектротранс».

Обкатка розпочалася сьогодні, 25 травня, з самого ранку. Новими рейками вперше після капітального ремонту, який розпочався ще до війни, почав ходити аварійний вагон, завдання якого – переконатися в технічній справності рейкового полотна та контактної мережі.

Перехрестя біля Привозу після ремонту

Перехрестя біля Привозу, обкатка трамваю

Як повідомляють у КП «Одесміськелектротранс», так проводиться моніторинг рейок, які протягом значного часу через реконструкцію перехрестя не експлуатувалися.

На перехресті біля Привозу

 

Перехрестя біля Привозу, обкатка трамваю

Сьогодні аварійний вагон курсує маршрутом №28, завтра почнуть тестувати трамвайний маршрут №5.

Перехрестя біля Привозу, нові рейки

Обкатка трамваю після капремонту біля Привозу

Крім того, на ділянці Преображенської між Новощепним рядом та Пантелеймонівською працюють інспектори з паркування департаменту транспорту, зв’язку та організації дорожнього руху. Вони звільняють трамвайні рейки від неправильно припаркованих автомобілів.

Перехрестя біля Привозу, рейки

На перехресті біля Привозу

Як повідомив раніше голова транспортної комісії Одеської міськради Петро Обухов, на ділянці Преображенської та Пантелеймонівської буде виділено лінію трамвая. Тепер там буде одна смуга для трамваїв та одна для автомобілів.

Після 5 червня ділянка буде відкрита для руху. Тоді ж на роботу вийдуть інспектори, які не даватимуть змоги паркуватися на коліях чи торгувати на них.

Читайте також:

Фото КП «Одесміськелектротранс»

Висловіть вашу думку. Це важливо.
Ще за темою
Всі новини

купить квартиру в Одессе

Вибір редакції