Турбокільце на Заболотного: експеримент провалився?

Турбокільце на Заболотного: експеримент провалився?

Введення кругового руху на перехресті вулиці Заболотного та проспекту Добровольського мало прискорити проїзд цієї розв’язки та зберегти асфальтове дорожнє покриття. Зараз усе кільце в ямах, розмітка стерлася, автомобілі там ледве повзуть.

Круговий рух на ключовому перехресті селища Котовського з’явився в липні 2021 року. Розв’язка значуща тому, що потік фур з Об’їзної дороги потрапляє на вулицю Заболотного, і ось із неї всім цим вантажівкам треба повернути на проспект Добровольського, з якого вони спокійно виїжджають на Миколаївську трасу.

Передбачалося, що рух важких машин по колу без різкого повороту вбереже дорожнє покриття від руйнування. Можливо, асфальт і справді руйнується в цьому разі менше. Але, що б там не було, через півроку все дорожнє кільце вже у вибоїнах. Водії жартома навіть стали називати це коло не турбокільцем, а віброкільцем.

Зараз проїжджа частина цього місця потребує термінового ремонту. Але, за словами депутата міськради Петра Обухова, який був ініціатором запровадження кругових перехресть в Одесі, чекати бодай ямкового ремонту перехрестя до кінця березня не випадає.

Місто, з незрозумілих причин, не виділило на ці цілі достатньо коштів. Хоча, нагадаємо, перехрестя є ключовим і найбільш завантаженим. За великим рахунком, там потрібний не ямковий, а капітальний ремонт. Але необхідних для цього 25-30 мільйонів гривень на це у бюджеті немає.

Тож найближчого року на перехресті навряд чи відродиться повноцінне турбокільце . Можливо, міська влада не закладала грошей на ремонт перехрестя, бо розраховувала на те, що Об’їзну дорогу продовжать в обхід селища Котовського. Але у того будівництва свої складнощі – проти нього заперечують екологи, бо дорога може зашкодити Куяльницькому лиману.

Але чи можна сказати, що експеримент провалився? Навряд чи. Розбитою дорогою машини повільно їдуть що по колу, що на звичайному перехресті. Але коли проїжджа частина була у нормальному стані, турбокільце продемонструвало свою перевагу.

В

Джерело “Думська”

Ще схожі новини Одеси:

 

Висловіть вашу думку. Це важливо.
Підписатися
Сповістити про
guest
0 коментарів
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі
Ще за темою
Всі новини

купить квартиру в Одессе

Вибір редакції