Новини Одеси та Одеської області

Шлях майстра: одеситів запрошують на виставку робіт Геннадія Гармідера

Шлях майстра: одеситів запрошують на виставку робіт Геннадія Гармідера

Завтра, у п’ятницю, 22 березня 2024 року, в Одеській обласній універсальній науковій бібліотеці ім. М. Грушевського відбудеться відкриття виставки “Геннадій Гармідер: шлях майстра”.

Цей захід бібліотека організує за сприяння рідних художника, зокрема його дочки Дарії Гармідер, сказано у повідомленні відділу інформації з культури, мистецтва та зв’язків з громадськістю наукової бібліотеки.

Геннадій Гармідер – відомий український художник, графік, живописець, книжковий ілюстратор, майстер екслібрису та офорту. Основною темою його творчості є Одеса у різні періоди її існування – від початку ХІХ століття і до теперішнього часу.

Генадій Гармідер

Геннадій Гармідер пішов із життя на 78 році 16 березня 2023 року. Це непоправна втрата для українського мистецтва, наголошують організатори виставки його робіт.

Творчість Гармідера цінують як знавці мистецтва, і звичайні шанувальники. Його роботи знаходяться у 26 музеях України та 12 музеях за кордоном, а також у багатьох престижних приватних зібраннях по всьому світу.

Читайте також: Одеський Дім Блещунова покаже незвичайний бік життя відомого художника

Виставка «Геннадій Гармідер: шлях майстра» знайомить глядача з графічними творами у техніці офорту, котрі прославили художника. Її відвідувачі зможуть Тут моно побачити деякі його роботи із серії «Одеса першої половини XIX століття», «Одеса та французи», «Побут Одеси кінця ХІХ – початку ХХ століття», «Одеса сьогодні», «Міста світу», «Седнів» та інші.

«Представлені роботи – це лише невелика частина багатогранної творчої спадщини Майстра, яка чекає на своїх дослідників», – наголошується в повідомленні.

На виставку запрошуються усі бажаючі. Вхід вільний.

Виставка відкриється 22 березня о 15.00 у музеї української книги Одеської обласної універсальної наукової бібліотеки ім. М.С. Грушевського (м. Одеса, вул. Троїцька, 49/51) та працюватиме протягом 14 днів – з понеділка до суботи з 10:00 до 17:00.

Телефон для довідок: (048) 722-50-69.

Вас також може зацікавити: Музейні таємниці: етюд Кіріака Костанді до «зниклої» картини.

Висловіть вашу думку. Це важливо.
Підписатися
Сповістити про
guest
0 коментарів
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі
Ще за темою
Всі новини

купить квартиру в Одессе

Вибір редакції