Новини Одеси та Одеської області

«Російський військовий корабель ВСЬО»: Укрпошта випускає нову марку (фото)

«Російський військовий корабель ВСЬО»: Укрпошта випускає нову марку (фото)

Сьогодні, 23 травня 2022 року, «Укрпошта» запускає у продаж нову марку під назвою «Російський військовий корабель… Всьо!». На відміну від попередньої мегапопулярної марки, що стала ця марка відрізняється однією деталлю: російський військовий корабель вже на дні моря.

Зазначимо, що старт продажу нової марки обрано не випадково: адже саме сьогодні, 23 травня, рівно 40 днів із дня затоплення флагмана російського флоту крейсера «Москва».

Як розповів генеральний директор «Укрпошти» Ігор Смілянський, урочиста церемонія погашення пройде сьогодні по всій країні з ранку до 14:00 години.

З 14:00 марки продаватимуться у 1500 відділеннях «Укрпошти» по всій країні до рівня райцентрів. Але при цьому передбачений ліміт: будь-який бажаючий зможе придбати не більше двох блоків по три марки (стандартний блок включає шість марок: три марки з кораблем і три без такого, див. фото).

блок марок с русским кораблем

«Ліміт – 2 блоки по 3 марки на клієнта без виключень. В селах поки ні. Це пізніше. Лише на перший тиждень ми даємо у відділення 1 мільйон марок, тобто стільки, скільки всього було марки «Корабель НА». Що буде, якщо продамо все за день? Дамо ще 1 мільйон марок орієнтовно 27 травня. Теж оголосимо завчасно. Потім ще мільйон і т.п.»,

– пояснює у Facebook Смілянський.

Також він повідомив, що 1,5 мільйона марок + мерч (майки, світшоти та магніти) продаватимуться на шести інтернет-майданчиках: продажі на чотирьох українських майданчиках стартують завтра, 24 травня, а на міжнародних – 25-27 травня. Назви майданчиків та посилання на них «Укрпошта» обіцяє повідомити вже сьогодні ввечері.

Нагадаємо, конкурс на дизайн нової марки «Укрпошта» оголосила 1 березня 2022 року. У ньому взяли участь близько 500 художників. Зрештою переможцем став ескіз українського художника Бориса Гроха.

На марці зображено ракетний крейсер російських окупаційних військ «Москва» та український прикордонник із острова Зміїний. Наш воїн демонструє російським окупантам середній палець. Назва марки – це слова прикордонника, доступним для нацистів мовою, яка вказала тим, куди їм слід прямувати. Так він відповів на пропозицію окупантів здатися.

Показово, що слова нашого захисника виявилися пророчими, і це викликало просто ажіотажний попит на популярну марку.

Як повідомляло «Одеське життя», в Одесі марку з російським кораблем розкупили за день.

Читайте також: Одесити вишикувалися в чергу за марками з російським військовим кораблем – фотофакт

Фото з Facebook-сторінок «Укрпошти» та Ігоря Смілянського

Висловіть вашу думку. Це важливо.
Ще за темою
Всі новини

купить квартиру в Одессе

Вибір редакції