Російський крейсер «Москва» потонув під час буксирування

Російський крейсер «Москва» потонув під час буксирування

Отриманий 13 квітня серйозні пошкодження після вогневої поразки українськими ракетами флагман російського чорноморського флоту крейсер «Москва» затонув під час буксирування.

Про це повідомило міністерство оборони Російської Федерації.

Навіть відомство, що вічно бреше, іноді змушене казати правду.

Розворочений після влучення ракет і детонації боєзапасу кістяк судна росіяни вперто намагалися відбуксирувати на базу в окупованому Криму. Але ця операція їм не вдалася.

Дорогою в «рідну гавань» ракетний крейсер «Москва», флагман і гордість чорноморського флоту росії взяв і пішов на дно. Тим самим остаточно поставлено крапку щодо дискусій щодо майстерності українських Військово-морських сил ЗСУ та бойової майстерності наших воїнів.

Результати першого ж бойового застосування протикорабельних ракет «Нептун» перевершили всі очікування. Справа в тому, що ця зброя розрахована на судна з водотоннажністю вдвічі меншою, ніж мав крейсер «Москва». Проте ракети його повністю його знищили.

І тим більша ганьба лягає на голови екіпажу крейсера, одна з головних спеціалізацій якого – протиповітряна оборона. Корабель був буквально напханий радарами, зенітними скорострільними гарматами і мав на озброєнні десятки ракет ППО.

Але ніщо із цього росіянам не допомогло. Вони не змогли побачити загрози, після попадання не змогли забезпечити ефективну ліквідацію наслідків удару, допустили підрив боєзапасу, після чого крейсер вигорів.

І навіть відбуксирувати бойовий корабель, що перетворився на металобрухт, вони не змогли. Крейсер “Москва” став підводним човном.

Вчора повідомлялося, що ракетний крейсер “Москва” зазнав вогневої поразки двома українськими протикорабельними ракетами “Нептун” і горить біля острова Зміїний.

Висловіть вашу думку. Це важливо.
Ще за темою
Всі новини

купить квартиру в Одессе

Вибір редакції