Новини Одеси та Одеської області

Одесити вишикувалися в чергу за марками з російським військовим кораблем – фотофакт

Одесити вишикувалися в чергу за марками з російським військовим кораблем – фотофакт

Сьогодні, у вівторок, 19 квітня 2022 року, на одеському Головпоштамті, що на вулиці Садовій, спостерігається небувалий ажіотаж: адже сьогодні надійшла у продаж чергова партія мегапопулярної зараз поштової марки «Російський військовий корабель, йди на …й».

На Головпоштамті побувала і кореспондент «Одеського життя» та зобразила, в яку чергу вишикувалися одесити, щоб придбати ці марки:

Очередь за новой маркой

Скупчення народу можна спостерігати навіть у фойє перед головною залою Головпоштамту:

Як повідомляло «Одеське життя», раніше марку з російським кораблем одесити розкупили за день. Тоді ж на Головпоштамті пообіцяли, що нова партія марок надійде у продаж приблизно 19-20 квітня.

Водночас, київський підприємець Роман Грабежов жартома припустив, на що «Укрпошта» витратить виручені за марки гроші:

Нагадаємо, конкурс на дизайн нової марки «Укрпошта» оголосила 1 березня 2022 року. У ньому взяли участь близько 500 художників. Зрештою переможцем став ескіз українського художника Бориса Гроха.

На марці зображено ракетний крейсер російських окупаційних військ «Москва» та український прикордонник із острова Зміїний. Наш воїн демонструє російським окупантам середній палець. Назва марки – це слова прикордонника, котрий сказав доступною для нацистів мовою, куди їм слід прямувати. Так він відповів на пропозицію окупантів здатися.

Цікаво, що слова нашого захисника виявилися пророчими. 14 квітня ворожий крейсер був уражений двома українськими протикорабельними ракетами, внаслідок чого затонув.

Ця подія викликала просто ажіотажний попит на і так популярну марку.

Зазначимо, що з сьогоднішнього дня «Укрпошта» була змушена запровадити обмеження: не більше ніж п’ять аркушів (в одному аркуші 6 марок) сукупно обох номіналів на одного клієнта. При цьому в інтернет-магазині можна придбати не більше трьох аркушів марок на замовлення.

При цьому номінал марки – 23 гривні по Україні та 45 гривень для відправки за кордон – залишається незмінним.

Висловіть вашу думку. Це важливо.
Ще за темою
Всі новини

купить квартиру в Одессе

Вибір редакції