Новини Одеси та Одеської області

Пасажир авіарейсу з Одеси до Стамбула запобіг небезпечній ситуації

Пасажир авіарейсу з Одеси до Стамбула запобіг небезпечній ситуації

Працівники аеропорту забули зняти заглушку на крилі. Літак уже готувався злітати, коли пильний пасажир помітив зайву деталь та попередив екіпаж.

Інформація про інцидент з’явилася в одеських соціальних мережах.

Літак рейсом Одеса – Стамбул вже вирулював на злітно-посадкову смугу для зльоту, коли один із пасажирів звернув увагу, що з крила літака не прибрано заглушку, яку встановили під час технічного обслуговування літака в аеропорту.

Чоловік попередив екіпаж і ті відклали зліт, щоб технічний персонал міг прибрати заглушку з крила. Тим самим пильний пасажир запобіг надзвичайній ситуації, якщо не катастрофі. Якби заглушка залишилася на місці, могло бути пошкоджено крило.

Сам чоловік так описав ситуацію:

Змушений розповісти жахливу історію про одеський аеропорт, може хтось зверне увагу та неподобства буде менше. Огляд на авіаційну безпеку – це середньовіччя, працівники, мені здається, просто не знають, як буває, давайте подаруємо їм квиток кудись, нехай подивляться. Рейс Одеса-Стамбул 01.02.22 11.55. Літак кермує на зліт, під крилом висить хрень см 20 в діаметрі … з усього літака тільки я звернув увагу. Стоп, фото, розгляди та подяка від командира. Все дуже просто, довбо**би забули забрати цю технологічну штуку, яка могла пошкодити крило в польоті. А що з них взяти, у разі катастрофи?

У результаті заглушку швидко прибрали і літак продовжив свій рейс.

Ще новини Одеси про аеропорт:

Висловіть вашу думку. Це важливо.
Підписатися
Сповістити про
guest
0 коментарів
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі
Ще за темою
Всі новини

купить квартиру в Одессе

Вибір редакції