Новини Одеси та Одеської області

Одеські трамваї №5 та №28 повертаються на звичний маршрут

Одеські трамваї №5 та №28 повертаються на звичний маршрут

У зв’язку із закінченням реконструкції рейок біля кінотеатру “Родина”, одеські трамваї №5 та №28 вийдуть на звичні маршрути вже у суботу, 21 жовтня.

Ремонт трамвайних колій на перехресті Старопортофранківської та Пантелеймонівської у міському Управлінні транспорту обіцяли закінчити до 20 жовтня, але частину робіт ще доробляють, повідомили у «Міськелектротрансі».

Нагадаємо, що «п’ятірка» зараз ходить між Аркадією та Олексіївською площею. Трамвай №28 взагалі не працює.

Маршрути №5,17 та 28 перестали курсувати у першій декаді вересня через капремонт трамвайного полотна на перетині Пантелеймонівської та Старопортофранківської.

У серпні під час ремонту було здійснено заміну шляхів та стрілочних перекладів Старопортофранківською з боку Новощепного Ряду.

Потім у вересні було тимчасово припинено роботу трамваїв №5, №28 та №17, частково замінених автобусами. Потім, у вересні, вже змонтовано нові шляхи у напрямку повороту з Пантелеймонівської на Старопортофранківську у бік Новощепного Ряду. Це дало змогу частково запустити трамваї.

Вже 29 вересня після закінчення першого етапу робіт маршрут трамвая №17 був повністю відновлений, а п’ятий трамвай почав ходити між Аркадією та Молдаванкою.

Читайте також:

Висловіть вашу думку. Це важливо.
Підписатися
Сповістити про
guest
0 коментарів
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі
Ще за темою
Всі новини

купить квартиру в Одессе

Вибір редакції