Новини Одеси та Одеської області

Одеська область: Сухий лиман здають в оренду на 7 років – підсумки аукціону

Одеська область: Сухий лиман здають в оренду на 7 років – підсумки аукціону

У вівторок, 19 березня 2024 року, у державній електронній торговельній системі «Прозорро.Продажі» відбувся перший в Україні онлайн-аукціон з права оренди акваторії Сухого лиману на Одещині, оголошений Держрибагентством.

Згідно з інформацією, опублікованою на сайті «Прозорро.Продажі», акваторія лиману здається в оренду для морської аквакультури на 7 років. Ділянка у водах Сухого лиману площею понад три гектари має вільний водообмін із морем та достатню солоність для вирощування молюсків та креветок.

Стаття на тему: Сухий лиман здають в оренду: які екзотичні морепродукти з’являться на Одещині

Повідомляється, що за підсумками торгів після укладення угоди до державного бюджету надходитимуть майже 9 тис. гривень на рік.

Аукціон проходив щодо підвищення ціни. Вартість оренди стартувала з 7152 гривень на рік. На торгах змагалися два учасники – ТОВ «Ліман» та ПП «Тілігул».

За підсумками торгів після укладення угоди до державного бюджету надходитиме 8 800 гривень на рік. Таку ціну за лот запропонувало ТОВ «Ліман».

У переможця аукціону є 30 календарних днів після підписання протоколу, щоб укласти відповідний договір. Після цього він має у п’ятиденний строк сплатити вартість річної оренди водної ділянки, визначену за результатами онлайн-аукціону.

Рішення про оренду акваторії Сухого лиману Кабінет Міністрів через онлайн-аукціони Кабінет міністрів ухвалив 26 січня 2024 року.

Нагадаємо, у вересні 2023 року в Сухому лимані біля Чорноморська було виявлено забруднення вод водойми через розлив нафтопродуктів із судна Excalibur.

Висловіть вашу думку. Це важливо.
Підписатися
Сповістити про
guest
0 коментарів
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі
Ще за темою
Всі новини

купить квартиру в Одессе

Вибір редакції