Одеська наукова бібліотека запрошує «за лаштунки мрій»

Одеська наукова бібліотека запрошує «за лаштунки мрій»

Завтра, 27 червня 2024 року, в Одеській національній науковій бібліотеці (ОННБ) відбудеться презентація поетичних збірок «Роде мій» та «За лаштунками мрій» та зустріч із їх автором – поетесою з Донбасу Світланою Кучеренко.

Як розповіли в ОННБ, Світлана Григорівна Кучеренко – уродженка міста Слов’янськ Донецької області, за спеціальністю – працівник культури, автор цікавих культурно-мистецьких проектів, які популяризують та поширюють надбання вітчизняної культури в Україні та за кордоном, зокрема проекту «Єдина Україна – Схід та Захід разом» (2010).

У 2014 році після початку російської агресії на Сході України Світлана Кучеренко з дітьми була змушена переїхати на Одещину і майже одразу активно увійшла у творче життя нашого регіону.

Читайте також: Одеський письменник Анатолій Горбатюк та його життєва філософія

З 2019 року Світлана Кучеренко завідує відділом народної творчості та етнографії Одеського обласного центру української культури. За значний внесок у розвиток культури області було нагороджено Почесним знаком Одеської обласної ради, а також дипломами та подяками Департаменту культури національностей, релігій та охорони об’єктів культурної спадщини Одеської облдержадміністрації.

Поетеса Світлана Кучеренко

Світлана Кучеренко

Писати вірші Світлана розпочала з раннього дитинства, і вже тоді вони присвячувалися рідним – мамі, татові, мальовничій українській природі Кіровоградщини та Донбасу та Україні загалом. Не могла не позначитися на творчості Світлани Григорівни і війна, яка увірвалася у мирне життя українців.

Її вірші публікувалися у різних літературних альманахах, журналах та газетах. А 2024 року дрогобицьке видавництво «Коло» випустило дві збірки поетеси – «Рід мій» та «За лаштунками мрій».

Ще на тему: Українська книга на Одещині: в океані книг та подій

«Я пишу сьогодні, у дні війни, про свій род – простих і працьовитих людей, про міста та села своєї країни, згадую рідних та далеких українців, яких вважаю своєю родиною… Лірика та проза стали моєю художньою сповіддю, що завжди зцілює душу», – зазначає сама поетеса.

ОННБ запрошує всіх шанувальників поетичного слова на цікаву та надихаючу зустріч. Початок заходу – о 14.00.

Ви також можете дізнатися: «Читай! Пиши! Перемагай!»: в Одеській бібліотеці стартував конкурс рецензій читачів.

Висловіть вашу думку. Це важливо.
Підписатися
Сповістити про
guest
0 коментарів
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі
Ще за темою
Всі новини

купить квартиру в Одессе

Вибір редакції