Неподалік Одеської області стався землетрус

Неподалік Одеської області стався землетрус

Підземні поштовхи зафіксували у Румунії у другій половині дня 20 березня. Землетрус був помірним, його сила становила 5,0 балів (за шкалою Ріхтера).

Про це повідомили в українському Головному центрі спеціального контролю.

За інформацією сейсмологів, 20 березня 2023 о 16:02:16 (за київським часом) Головним центром спеціального контролю зареєстрований землетрус з території Румунії, магнітудою 5,0 (за шкалою Ріхтера) . За класифікацією землетрус відноситься до помірних землетрусів.

Результати обробки даних надані центральним органам державної влади, міжнародним сейсмологічним центрам та іншим споживачам інформації.

У повідомленні Центру наголошується, що загрози для території України цей землетрус не завдав.

Востаннє підземні поштовхи на території Одеської області фіксувалися 3 листопада 2022 року. Тоді мешканці регіону шукали луну землетрусу, який також стався у Румунії. На той раз епіцентр був набагато ближчим до території України, ніж сьогодні, а сила поштовхів склала 5,5 бала (за шкалою Ріхтера).

Також “Одеське Життя” розповідало про руйнівний землетрус у Туреччині, що забрав понад 40 тисяч життів. На той час там на спортивних зборах знаходилася одеська футбольна команда Чорноморець. Ми розповідали, як футболісти пережили як футболісти пережили це стихійне лихо.

Про те, чи загрожують сильні землетруси Одесі, ви можете прочитати в матеріалі: Чи можливий сильний землетрус в Одесі – відповідь сейсмолога.

Читайте також:

Землетрус в Одесі: чи витримають дома і що кажуть сейсмологи

На фото червоним колом позначено епіцентр землетрусу в Румунії, зеленим – місто Одеса.

 

 

Висловіть вашу думку. Це важливо.
Підписатися
Сповістити про
guest
0 коментарів
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі
Ще за темою
Всі новини

купить квартиру в Одессе

Вибір редакції