Новини Одеси та Одеської області

Як одеські пенсіонери вчилися користуватися смартфонами

Як одеські пенсіонери вчилися користуватися смартфонами

8 тижнів одеські пенсіонери на базі Одеської національної наукової бібліотеки проходили курси для студентів Університету третього віку на тему “Смартфон – дзвони, пиши, фотографуй”.

На початку курсу всі учасники були не впевнені у своїх знаннях, а деякі взагалі не мали поняття, що таке смартфон і як ним користуватися.

Тому навчання новоспеченим студентам почали з самих азів: як увімкнути/вимкнути телефон, за що відповідають кнопки та іконки. Поступово учасники набували навичок використання смартфона.

пенсионеры

За час курсу пенсіонери навчилися встановлювати та видаляти програми, налаштовувати мобільний інтернет, безплатно спілкуватися з рідними у популярних месенджерах, здійснювати відеодзвінки, слухати музику та захищати свій телефон від вірусів.

Вміння користуватися смартфоном у сучасних реаліях вже не забаганка, а необхідність. Адже навіть найпростіший смартфон дає можливість отримувати інформацію із різних джерел, розширити коло спілкування та інтересів. А також, не виходячи з дому, отримати доступ до порталів державних послуг, соціального захисту та підтримки.

За статистикою Національної стратегії створення безбар’єрного простору в Україні, у групі 60-70 років майже 85% людей не мають достатніх цифрових навичок. На базі Міністерства цифрової трансформації України створено мережу центрів, які надають інструктаж щодо використання різних гаджетів. На сьогодні до мережі таких центрів входять понад 500 бібліотек, серед них – Одеська національна наукова бібліотека.

Читайте також:

Актуальна інформація ЗА Одесу у нашому Telegram каналі! Новини, фоторепортажі та історични факти про Одесу.
Читайте нас у Viber! На каналі «Комуналка» розповідаємо про комунальні платежі, тарифи, пільги та субсидії.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Висловіть вашу думку. Це важливо.
Ще за темою
Всі новини
Вибір редакції
Повідомити про помилку
Текст, який буде надіслано нашим редакторам: