Новини Одеси та Одеської області

Боксер із Одеської області посів третє місце на Чемпіонаті Європи

Спортсмен із Білгород-Дністровського району Одеської області Юрій Захареєв став бронзовим призером чемпіонату Європи. Змагання проходили 23-30 травня у столиці Вірменії Єревані.

У категорії до 71 кг 19-річний чемпіон світу Юрій Захареєв (тренер – Ігор ЮРЕСКУЛ) програв у півфіналі Мохаммеду Харріс Акбару з Англії, котрий у підсумку і став чемпіоном Європи.

Юрій уродженець села Андріївка Білгород-Дністровського району Одеської області.

Усього збірна України здобула чотири бронзові нагороди на чемпіонаті Європи з боксу.

Як і Захареєв, Іван Сапун, Юрій Шестак та Дмитро Замотаєв поступилися своїм суперникам у півфінальних поєдинках та завершили виступи на змаганнях, здобувши бронзові нагороди.

Україна вперше з 2015 року не буде представлена ​​у фіналі континентальної першості.

Боксер б'є рукавичкою в обличчя іншого data-lazy-srcset=

Раніше “Одеське Життя” повідомляло, що боксер Юрій Захареєв із села Андріївка Білгород-Дністровського району Одеської області завоював золоту медаль на Чемпіонаті світу серед молоді (боксерів молодше 21 року)

Це сталося навесні 2021 року. А вже восени того ж року з портмен став першим на дорослому Чемпіонаті світу з боксу.

За визначні спортивні досягнення Юрію Захареєву подарували квартиру в Одесі та Позашляховик.