Новини Одеси та Одеської області

«Одеське життя» у блогах: скільки коштує вода, чи чим торгує рибний корпус на Привозі?

«Одеське життя» у блогах: скільки коштує вода, чи чим торгує рибний корпус на Привозі?

Наш Привоз – просто невичерпна криниця тем для обговорення, щоправда, все більше побутових, які порівняно з військовими виглядають дрібнувато. Проте побутові питання під час війни не менш важливі за будь-які інші. Наприклад, ціни.

У вихідні я вирушила на Привоз за рибою. Асортимент у рибному корпусі, незважаючи на складний час, на мою думку, зменшився не критично, а ось ціни зросли. Але чого б їм рости, якщо риба в Одесу зараз потрапити навряд чи може – як чорноморська, так і океанічна, адже місто з боку моря блоковане ворожим флотом. Рибу сюди, мабуть, доставляють звідкись із міського холодильника, куди її привезли, швидше за все, ще до початку війни. Знаходиться він у місті, а не за тридев’ять земель, і вартість доставки має бути невеликою. З якого ж переляку ціни на рибну продукцію на Привозі зростають «стрімким домкратом»? Можливо, керівництво «рибного раю» пояснить це одеситам, особливо тим, хто за такими цінами може не купити, а лише подивитися, як виглядає риба?

Стаття на тему: Одеса на воєнному станi, день 112-й: «шо почем?»

Посоромившись про себе несусвітними цінами, я стала вибирати рибу. І тут я з подивом побачила в холодильнику якісь дивні шматки, що формою нагадують філе. Придивившись, зрозуміла, що це лід, усередині якого ледве проглядалися якісь рожеві деталі. На ціннику було написано: «Пангасіус» та вказана ціна – 155 гривень за кілограм.

До війни риба ця була однією з найдоступніших, і її купували пенсіонери та ті, хто отримував невеликі зарплати. Я уявила собі, що обійдеться ця рибка пенсіонеру зараз, якщо половина її ваги розтане разом з льодом. Продавщиці я поставила хоч і провокаційне, але цілком законне питання: «Скажіть, а риба там, усередині льоду, є?», на що вона щось буркнула, дуже схоже на «Ні!». І, щиро кажучи, я готова була з нею погодитися.

Рік тому на таке саме запитання мені відповіли, що рибу у такому вигляді привозить постачальник. Відповідь так собі. Чи хотіла б я знати, хто прийме у постачальника рибу в такому вигляді? Адже якщо корпус залишиться без світла хоча б на дві години, то половина ваги риби просто стіче в каналізацію. Крім того, у воді рибу давним-давно не заморожують, зараз використовують сухе заморожування, при якому на рибі залишається лише легкий шар снігу. А ось лід, як на мене, «приростає» до риби вже в рибному корпусі.

Читайте також: Одеський Привоз: скоро не дізнаєтесь

Якщо мені не зраджує пам’ять, то на початку війни нас дуже активно закликали нарікати на необґрунтовані ціни. Хочеться дізнатися, чим обґрунтовані ціни на рибному корпусі ринку «Привоз»? Зрозуміло, що я маю на увазі зовсім не сьомгу чи форель. Чи на війні, як на війні – переможців, тобто продавців, не судять? Тому що в цій ситуації у переможцях залишаються лише ті, хто нечесний із покупцями.

Інші блоги «Одеського життя»:

Висловіть вашу думку. Це важливо.
Підписатися
Сповістити про
guest
0 коментарів
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі
Ще за темою
Всі новини

купить квартиру в Одессе

Вибір редакції