Новини Одеси та Одеської області

Одеський Привоз: скоро не впізнаєте

Одеський Привоз: скоро не впізнаєте

Одеський Привіз у дні воєнного стану радує ще й тим, що на ньому нічого не вартує на місці. Простіше кажучи, він продовжує видозмінюватися, покращуватись та оновлюватись.

На місці колишніх рибних рядів, які, до речі, переїхали на нове місце – до овочів-солонь – зовсім незадовго до початку війни, зараз вийшло щось подібне до оптового ринку: там стоять машини, поруч – лотки «нашвидкуруч».

Це тільки поки що. Нагадаємо, тут збираються облаштовувати паркування.

Що стосується самого ринку, вірніше, тієї його частини, яка є сусідом з Новощепним рядом, то тут повним ходом йдуть оновлення.

Обновления на Привозе

Вони покупцям не видно – знаходяться за металевими огорожами, через які може здатися, що Привіз «звузився». Колись тут тяглися різні крихітні крамнички старого зразка з усякою галантерейкою. Їх знесли.

Кореспонденту «Одеського життя» вдалося заглянути за огорожу. Так ось, там уже встановлюють нові торгові ряди – сучасні, за образом і подобою тих, що вишикувалися стрункими рядами з боку Катерининської, відразу за новою (втім, вже звичною) аркою. До речі, там тепер торгують здебільшого одягом та взуттям та іншими «супутніми» товарами.

Нові ж торгові павільйони, які тут зараз встановлюються, виходитимуть на оновлений Новощепний ряд, який на сьогодні з цього боку теж поки що «красується» тим самим металевим огородженням…

Обновления на Привозе2

Раніше «Одеське життя» дізнавалася «шо почем» на одеському Привозі у 112-й день війни.

Читайте також:

Фото Марії Котової

Актуальна інформація ЗА Одесу у нашому Telegram каналі! Новини, фоторепортажі та історични факти про Одесу.
Читайте нас у Viber! На каналі «Комуналка» розповідаємо про комунальні платежі, тарифи, пільги та субсидії.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Висловіть вашу думку. Це важливо.
Ще за темою
Всі новини
Вибір редакції
Повідомити про помилку
Текст, який буде надіслано нашим редакторам: