Новини Одеси та Одеської області

Україна не вірить у «зелені коридори» для цивільних суден від рашистів

Україна не вірить у «зелені коридори» для цивільних суден від рашистів

У Військово-морських силах Збройних сил України не вірять заявам рашистів про «зелені коридори» для цивільних судів. Ворог багато разів обстрілював мирні кораблі, тому його обіцянки нічого не варті.

Про це повідомив командувач Військово-Морських Сил Збройних Сил України віце-адмірал Олексій Неїжпапа.

“Зелені коридори”, про які говорить росія – це маніпуляція

За його словами, росія цинічно оголошує про нібито безпечні маршрути в Чорному морі для цивільного судноплавства. Така заява є маніпуляцією. Країна-агресор не може бути гарантом безпеки, адже з перших днів повномасштабного вторгнення, порушуючи норми безпеки цивільного судноплавства та міжнародного гуманітарного права, РФ робила обстріл іноземних цивільних судів.

Серед жертв рашистського флоту цивільні судна “Namura Queen” під прапором Панами та танкер “Millennial Spirit” під прапором Молдови.

Росія обстрілює цивільні судна

– Ми не виконуватимемо вигадані правила країни-агресора, підлого вбивці та мародера. Україна є незалежною, демократичною та правовою державою, яка дотримується норм міжнародного права, у тому числі міжнародного Морського права, – наголосив командувач Військово-Морських Сил Збройних Сил України віце-адмірал Олексій Неїжпапа.

Тільки міжнародне співтовариство може забезпечити безпеку судноплавства у Чорному морі.

Справді безпечними маршрутами можуть бути ті, які узгоджені міжнародними договорами, де гарантами безпеки виступають цивілізовані країни.

– Ми не граємо за підступними правилами ворога, який щодня намагається знищити нас та нашу економіку, блокуючи судноплавство та обстрілюючи громадянську інфраструктуру. Які б “гуманітарні” ярлики вони на себе не чіпляли, світ побачив справжню особу Росії, – наголосив командувач ВМС ЗС України.

Це відбувається на тлі того, що багато країн закликають росію розблокувати українські чорноморські порти, в яких стоять судна з продовольством і так запобігти назріванню голоду в деяких регіонах світу.

Раніше «Одеське Життя» писало, що, оголошуючи «зелені коридори», росія хоче використати цивільні судна як щит для атаки на Україну .

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Висловіть вашу думку. Це важливо.
Ще за темою
Всі новини

купить квартиру в Одессе

Вибір редакції

Повідомити про помилку
Текст, який буде надіслано нашим редакторам: