Новини Одеси та Одеської області

У Долинському Ренійській ОТГ мешкає семиразовий чемпіон України

У Долинському Ренійській ОТГ мешкає семиразовий чемпіон України

Юний житель села Долинське Ренійської громади Віталій Памбук усьоме став чемпіоном України з французького боксу сават. Фінальний турнір пройшов кілька днів тому у Луцьку.

Цього року Віталій Памбук став одним із ста стипендіатів Одеської обласної ради, яка щороку (за винятком 2022 року) підтримує обдарованих дітей віком від 8 до 18 років, які досягли високих результатів в області освіти, спорту, культури та мистецтва. На виплату стипендій в обласному бюджеті передбачено 2 мільйони гривень, по 20 тисяч гривень кожному стипендіату.

Вихованець благодійного фонду «Олімпійський фундамент» Віталій Памбук займається боксом з 2014 року, і вже успішно представляє Україну на світовій спортивній арені: у 2021 році він став срібним призером чемпіонату світу з французького боксу сават у Сербії, а цього року виборов срібну медаль на міжнародному турнірі в Угорщині.

Віталій мріє досягти висот свого старшого брата: Іван Памбук у 2021 році став чемпіоном світу з французького боксу на чемпіонаті, що проводився в Австрії.

Брати тренуються під керівництвом Сергія Куля у спортзалі благодійного фонду «Олімпійський фундамент». Цей фонд заснував старший брат великої родини Куля – Георгій. Свого часу він був вихованцем заслуженого тренера України Бориса Литвака. Виїхавши до США, Георгій Куля не забуває про свою малу батьківщину та фінансує боксерський клуб у Рені.

Читайте також:

Висловіть вашу думку. Це важливо.
Підписатися
Сповістити про
guest
0 коментарів
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі
Ще за темою
Всі новини

купить квартиру в Одессе

Вибір редакції