Новини Одеси та Одеської області

Що краще: офлайн чи онлайн-навчання іноземним мовам?

Що краще: офлайн чи онлайн-навчання іноземним мовам?

Сьогодні складно обійтися без знання мов, і багато хто вибирає курси англійської Одеса, щоб покращити рівень свого володіння іноземною. До того ж, з англомовними країнами співпрацюють багато вітчизняних фірм, тому ця міжнародна мова все більше входить у повсякденне життя не лише офісних працівників та менеджерів.

Тому рано чи пізно англійська Одеса або офлайн, або онлайн доводиться відвідувати практично кожному. Кожен вибирає варіант, який зручний саме йому, проте перед цим слід з’ясувати всі переваги та недоліки кожного з них. Слід пам’ятати, перш ніж записуватись на такі курси англійської мови Одеса, потрібно добре вивчити мовну школу, щоб не помилитися.

Плюси та мінуси навчання офлайн

Старше покоління, звичніше до уроків у реалі, охочіше вибирає заняття офлайн, де є клас, викладач, звична атмосфера вивчення предмета. Хоча витрати на навчання в цьому випадку дещо вищі, адже крім плати за урок потрібні також гроші на проїзд плюс витрачений на дорогу час. Це найхарактерніший мінус, але є, безумовно, і плюси.

Переваги навчання офлайн:

  • спілкування наживо – особистий контакт набагато кращий, ніж віддалений, у людини включаються не тільки емоції, а й вербальне спілкування, грає роль міміка, рухи, реакція;
  • нові знайомства – з’являються цікаві співрозмовники, з якими можна попрактикуватися в англійській, обговорити книги чи фільми;
  • групова робота – справлятися із завданням набагато цікавішим у компанії, коли можна обговорити безпосередньо тему чи питання, включається дух змагань.

З іншого боку, останній аргумент деякі розглядають у мінусі, оскільки увага викладача розподіляється на всіх. Але це може вважатися незручним лише в тому випадку, коли освоїти мову потрібно в короткий термін. Щодо особистості викладача, то доводиться враховувати: симпатії та антипатії тут на останньому місці, вчителя замінити складно, якщо обрані курси вже веде та чи інша людина.

Сильні сторони занять англійською онлайн

Молодь більш прихильно ставиться до видалення, тим більше, що в місяці боротьби з епідемією коронавірусу багато хто встиг звикнути до шкільних та інститутських занять онлайн. Звичайно, перебої з інтернетом можуть стати серйозною перешкодою, але, в принципі, надолужити пропущене не так вже й складно. Хоча поспілкуватися з однокурсниками навряд чи вдасться, час на урок регламентований, але з іншого боку це легко компенсувати у вільний час.

Зате плюсів у такої форми достатньо:

  • можна навчатися у найкращих викладачів, незалежно від місця проживання учнів та вчителів;
  • легко вибрати спеціаліста з урахуванням своїх симпатій або навіть займатися у кількох спеціалістів одночасно;
  • не потрібно витрачати час та гроші на дорогу, облаштувати робочий куточок легко у власній кімнаті;
  • можна обійтися без придбання додаткової літератури, все необхідне нададуть вчителі.

Онлайн-курси дозволяють використовувати найкращі інтерактивні методики, вибудовувати творчі уроки, користуватися цінними напрацюваннями відомих західних вузів.

Вибираючи формат навчання, вам варто також зважити заздалегідь, який варіант буде зручнішим з урахуванням витраченого часу та наявності інтернету вдома.

Актуальна інформація ЗА Одесу у нашому Telegram каналі! Новини, фоторепортажі та історични факти про Одесу.
Читайте нас у Viber! На каналі «Комуналка» розповідаємо про комунальні платежі, тарифи, пільги та субсидії.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Висловіть вашу думку. Це важливо.
Підписатися
Сповістити про
guest
0 коментарів
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі
Ще за темою
Всі новини
Вибір редакції
Повідомити про помилку
Текст, який буде надіслано нашим редакторам: