Одеські катакомби: таємничий underground міста

Одеські катакомби: таємничий underground міста

Вийшла з друку ще одна книга Дмитра Жданова — відомого одеського краєзнавця, геолога, вчителя, автора шістьох книг та багатьох статей про історію Одеси. Вона присвячена одній з самих загадкових сторінок міста — нашим катакомбам.

Скарби одеських катакомб

Назва книжки — «Одеський undergraund: історії підземного міста». Книга створена на багатому фактичному матеріалі: як зазначає сам автор, «за десятиліття досліджень мені вдалося зібрати багатий матеріал про одеські підземелля».

КАТАКОМБЫ

Автор нагадує нам, що одеські підземелля — це не тільки особлива родзинка міста, а й численні міфи, легенди, таємниці. Якісь з них спростовуються, якісь пояснюються, а на деякі питання відповідей поки що немає…

Зустріч з невідомим — це завжди цікаво, тож нова книга Дмитра Жданова — неймовірна подорож в підземний світ Одеси.

КАТАКОМБЫ

Дмитро Жданов

Що знаходили в одеських підземеллях і що знаходять зараз? Які «скарби»  сховались у підземному світі міста? І на ці питання ви знайдете відповідь у новій книжці Дмитра Жданова.

А що ви знаєте про одеські катакомби?

Думаєте ви багато чого знаєте про одеські катакомби (до речі, їхня справжня назва — підземелля, каменоломні, а ніяк не катакомби)?

КАТАКОМБЫ

Ви й досі вважаєте, що через їхню наявність в Одесі відсутнє метро? Так от, це не так.

Ви знайдете відповіді на безліч питань, а ще, як нагадує Дмитро Жданов, навіть якщо вам ну дуже кортить самостійно «прогулятись» підземним світом Одеси, не робіть цього! Це дуже небезпечно з багатьох причин. Є, на жаль, багато фактів, як такі прогулянки приводили до жахливих наслідків.

КАТАКОМБЫ

Де можна придбати книжку про катакомби Одеси?

Придбати нову книгу Дмитра Жданова можна в «Книгарні-кав’ярні»на вул. Єкатеринінський, 77  абов Музеї Олександра Фрідмана  на Новосельського, 58.

КАТАКОМБЫ
КАТАКОМБЫ
КАТАКОМБЫ

Читайте також:

Де мешканці молодої Одеси брали воду у безводному місті

Марія Котова

Фото нової книжки — Дмитро Жданов;

фото, які зроблені в одеських каменоломнях — Костянтин Пронін;

фото Дмитра Жданова — авторки.

Висловіть вашу думку. Це важливо.
Підписатися
Сповістити про
guest
0 коментарів
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі
Ще за темою
Всі новини

купить квартиру в Одессе

Вибір редакції