Незабаром Макдональдс знову почне працювати в Одесі: які є ознаки?

Незабаром Макдональдс знову почне працювати в Одесі: які є ознаки?

Схоже, Макдональдс готується відновити свою діяльність в Одесі після того, як усі ресторани мережі були закриті з початку повномасштабного вторгнення Росії в Україну. Судити про це можна з вакансій, які з’явилися на сайті компанії у нашому місті.

Ресторани Макдональдс шукають персонал в Одесі

Частину ресторанів було відкрито в інших містах, у тому числі у Києві та Львові, і тепер можливо, що ресторани МакДональдс незабаром відкриються в Одесі.

До початку війни в Одесі було 9 ресторанів МакДональдс, розташованих у різних частинах міста, зокрема біля залізничного та автовокзалу. Всі ці ресторани були закриті 24 лютого, і інформації про можливе їхнє відкриття не було.

Однак на офіційному сайті мережі з’явилися вакансії для кількох ресторанів в Одесі, таких як на:

  • проспекті Добровольського;
  • вулиці Дерибасівській;
  • біля залізничного вокзалу;
  • на майдані Незалежності;
  • на проспекті Шевченка;
  • та на вулиці Краснова.

В оголошеннях зазначено, що готуються відкрити кілька ресторанів та потрібні співробітники на нічні зміни та роботу у залі ресторану.

список вакансій в одеських макдональдсах

Список вакансій в одеських Макдональдс говорить про те, що компанія планує повернутися до Одеси та ресторани знову почнуть роботу.

Що має статися перш, ніж Макдональдс відкриється в Одесі

Зазвичай підготовка до відкриття ресторанів відбувається у кілька етапів. Спочатку набирають персонал та інструктують його, у тому числі про роботу під час повітряної тривоги або у разі небезпеки. Потім готують заклади до відкриття, роблять ремонт та наводять лад, а потім починають завозити обладнання та продукти. Іноді ресторани спочатку починають працювати лише на доставку, а за деякий час відкриваються для відвідувачів.

Що стосується дати поновлення роботи мережі ресторанів Макдональдс в Одесі, про неї поки що нічого не відомо.

Наразі всі ресторани МакДональдс закриті в Одесі, Миколаєві, Дніпрі, Запоріжжі, Полтаві, Сумах, Чернігові, Харкові та Херсоні. Однак, можливо, незабаром ресторани МакДональдс знову відкриються в Одесі, і це викликає інтерес серед місцевих мешканців та туристів.

Висловіть вашу думку. Це важливо.
Підписатися
Сповістити про
guest
0 коментарів
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі
Ще за темою
Всі новини

купить квартиру в Одессе

Вибір редакції