Новини Одеси та Одеської області

Яка нова посада з’явиться в українських школах?

Яка нова посада з’явиться в українських школах?

У школах України запроваджують нову посаду – офіцери освітньої безпеки. Крім того, у кожному закладі встановлять металошукачі та рамки. Зокрема, йдеться про навчальні заклади, що межують із лінією фронту, а також із країною-агресором росією та Білоруссю.

Поліцейські вже розпочали навчання. Фахівців відбирають за конкурсом – вони проходять ретельну перевірку та медогляд.

Так, у Київській області цей проект вже реалізували у 9 школах, повідомила заступник голови обласної військової адміністрації Жанна Осипенко.

Передбачається, що правоохоронці охоронятимуть школи протягом дня, а також затримуватимуть порушників, перевірятимуть сторонніх та вестимуть профілактичні бесіди з дітьми.

Читайте також: Молоді одеські вчителі та вихователі отримуватимуть щомісячну премію

А самі поліцейські зазначають, що їхня присутність у школі дуже цікава дітям.

«Діти зараз дуже зацікавлені, що стоїть поліцейський. Приходять і ставлять багато запитань: чому ви тут стоїте і чи маєте ви з собою зброю»,

– розповів правоохоронець із 13-річним стажем роботи Сергій Гутніченко, який уперше заступив на чергування у незвичному для нього місці.

Для реалізації проекту обирали насамперед опорні та великі навчальні заклади, які мають укриття та навчаються очно чи змішано.

Через кілька років працевлаштувати офіцерів безпеки планують у всіх українських школах, де навчаються понад 100 учнів.

Раніше «Одеське життя» розповідало, що реалізацію масштабного проекту «Офіцер безпеки у закладах загальної середньої освіти» розпочато і у школах Одеської області. Мета проекту – забезпечити безпеку школярів.

Джерело: ТСН

[mistape]
Висловіть вашу думку. Це важливо.
Підписатися
Сповістити про
guest
0 коментарів
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі
Ще за темою
Всі новини

Вибір редакції