Готель замість кортів на одеському Лідерсівському бульварі: зупинено будівництво (фото)

Готель замість кортів на одеському Лідерсівському бульварі: зупинено будівництво (фото)

Суд зупинив будівництво готелю з центром обслуговування туристів та спортивним клубом, пунктом надання першої медичної допомоги та реабілітаційним центром (ЖК «Лідерсівська») по Лідерсівському бульвару, 7 та 9. Тим часом, «коробку» самої будівлі вже зведено.

Ця історія довга, довга і почалася вона до війни.

На цьому місці були корти. У вересні 2020 року стало відомо, що заради майбутнього готелю їх збираються зносити. Одесити обурилися. Так само як і тим, що поруч із цим місцем стали зносити дерева.

Суд призупинив скандальне будівництво. А вже незабаром, у вересні 2021 року, Одеський апеляційний суд зняв арешт із землі на місці скандального будівництва на Лідерсівському бульварі.

Побувавши на цьому місці, переконалися, що сама нова будівля на місці колишніх кортів уже виросла. Продовження робіт, щоправда, не спостерігалося. Сніг тихо кружляв над новобудом, хай ще далеким до повного закінчення робіт.

Недострой на одесском Лидерсовском бульваре
Недостроенный отель в Одессе
Лидерсовский бульвар, недострой
Скандальная стройка в Одессе

І ось тепер Одеська обласна прокуратура добилася того, що незаконні роботи зупинено судом апеляційної інстанції. Як повідомляють у прокуратурі, «за результатами розгляду заяви суд погодився з доводами прокурора та дійшов висновку про наявність достатніх підстав для зупинення дії дозволу на виконання будівельних робіт ТОВ «Одесабуд», ТОВ «Спорт-сервіс», ТОВ «Лідер-парк» або яким іншим юридичним чи фізичним особам, до набрання законної сили судового рішення за позовом прокурора».

Рішення одеської прокуратури, скрін data-lazy-srcset=

Фото та скріншот автора

Висловіть вашу думку. Це важливо.
Підписатися
Сповістити про
guest
0 коментарів
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі
Ще за темою
Всі новини

купить квартиру в Одессе

Вибір редакції