Бабусь не нервувати, кота не чіпати: назви закладів та об’яви по-одеські (фото)

Бабусь не нервувати, кота не чіпати: назви закладів та об’яви по-одеські (фото)

Якось воно не смішно, не весело? Та це вам тільки так здається. Очі відкриваємо, виходячи на вулицю – і тут перед вам чи об’ява, чи нова назва якогось магазинчика. Та такі, що треба ще зрозуміти, а що ж воно таке? А потім прийти до висновку: це не просто назва, це така реклама. Вона повинна зазивати. Бажано так, щоб хоч трохи підняти вам настрій.

Об’яви «ручної роботи»

Почнемо з об’яв. Так, бувають дуже простенькі, «ручної роботи», але ж з одеським присмаком.

Ось, наприклад, таке собі повідомлення на Новому ринку: «Кота не чіпати!». Далі пропозиція: зробити свій внесок на корм.

Объявления по-одесски

Думаєте тільки про котів у нас дбають? Ні, ще про бабусь, які нервують через куріння. От так «по дорозі» і з курінням боремось.

Забота о бабушках в Одессе

Взагалі об’яви «від руки» – це вже рідкість. Хоча й ще зустрічаються, навіть на Дерибасівський, де людина аж занадто чесно і відверто признається, на що вона просить гроші…

На одесской Дерибасовской

Трохи непристойності і назви нового типу

А якщо напрягти фантазію?.. От як можна зазвати у магазин взуття?! Красиві туфлі на вітрині намалювати?.. Ні треба щось таке, новеньке. Ось, вам, наприклад, ціла низка рекламних порад на одному з магазинів взуття у центрі міста. Читайте – і дізнаєтесь, коли треба опускати очі. А оця «акція», яка радить вам купити одну пару взуття, а другу… теж купити!

Обувной магазин в Одессе
Реклама по-одесски

Що там у нас далі? Ага, зачіски… Про що віщає ця реклама? Тут заманюють так: ви, мовляв, і так супер, але після стрижки станете ще краще.

парикмахерская в Одессе

На розі Катерининської і Ланжеронівської розташовувався один заклад. Потім закрився. Тепер маємо на цьому місці цілу низку реклами. Таке понаписували, що навіть якось ніяково повторювати. Але ми й пристойне щось знайшли про те, що «не треба худнути, щоб тебе покохали». Мабуть, розташується тут кафе чи ресторан…

Рекламный ряд в Одессе
реклама по-одесски

А оці нові назви, що зустрічаються на кожному кроці! Тут вам і «Милі штучки», і «Міністерство чебуреків», і «Сам удома» («без перерви і вихідних»), «Виделки і палки» і навіть… «Чистилище» і «Раздолбай».

Як виглядає отой креативчик – дивіться на наших фото.

До речі, впевнена, що далі буде…

Министерство чебуреков в Одессе
Одесские вывески, чистилище
кафе в Одессе
Кафе в Одессе2
реклама в Одессе, Милые штучки
Одесская реклама, Раздолбай
кафе в Одессе, Вилки-палки

Читайте також: Одеські кафе оновлюються та обіцяють величезні знижки (фоторепортаж).

Фото авторки

Висловіть вашу думку. Це важливо.
Підписатися
Сповістити про
guest
0 коментарів
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі
Ще за темою
Всі новини

купить квартиру в Одессе

Вибір редакції