Новини Одеси та Одеської області

У пошуках бензину: як проводять свій вихідний одесити

У пошуках бензину: як проводять свій вихідний одесити

Дефіцит палива та необхідність заправити свій автомобіль змушують одеситів приймати участь у справжніх квестах: треба знайти місце, де бензин продають, встановити програму мережі АЗС, а потім відстояти довгу чергу.

Пересепський міст, заправка “Окко”, кажуть, що 95-го бензину вистачить до завтрашнього вечора. Ціна –  52 грн за літр, при цьому придбати паливо можна лише через програму «Фішка». Заправляти можна через кожні три години

очередь на АЗС
очередь на АЗС
очередь на АЗС

Заправка WOG також черга. Ціна бензину на цій АЗС – 51 грн за літр, дають за готівку та по талонах, але кажуть, що вистачить його лише на 100 машин і все.

На «Окко» за один раз можна заправити 15 літрів. Люди виявляють креатив, завантажують додаток «Фішка» на мобільні телефони своїх родичів і одразу з двома або трьома телефонами йдуть до каси заправки.

Оператори поки що з розумінням ставляться до подібної винахідливості клієнтів та заплющують очі на цю хитрість. Є ті, хто нахабно “типається” поза чергою, поліція, яка чергує на місці, робить таким водіям зауваження. Поки що чемно. Пенсіонери за кермом просять молодь допомогти скачати програму, загалом усі допомагають один одному, і це тішить.

приложение
приложение
приложение

У мережі WOG у бак можна залити щонайбільше 20 літрів на одну машину.

Автомобілісти підказують один одному, хто і де бачив бензин. Багато людей приходять без авто та займають чергу до заправок.

З’явилася інформація, що бензин на заправці UPG. Але запізнюємося. На АЗС вже пусто – паливо закінчилося.

Як немає його вже й на «Сокарі».

Зараз на вулиці вже досить жарко, але багато водіїв економлять бензин, тому не включають кондиціонер у машині. Інші перевищують швидкість – намагаючись рухатися в рамках 80-90 км/год, там двигун витрачає найменше палива. Але в умовах постійних циклів розгону та гальмування на міських вулицях така система навряд чи буде ефективною. Краще, навпаки, суворо дотримуватись швидкісного режиму – тоді автомобіль потрапляє у «зелену хвилю» і рухається з постійною швидкістю.

Різка нестача пального в країні настала після руйнування рашистами Кременчуцького нафтопереробного заводу — найбільшого в Україні. Відновити роботу, вважають фахівці, підприємство не зможе як мінімум до кінця року. До того ж агресор завдав безліч ракетних ударів по українських нафтових базах.

Ще на тему:

 

Висловіть вашу думку. Це важливо.
Ще за темою
Всі новини

купить квартиру в Одессе

Вибір редакції